Cik ilgs ir ideālais sekss?

Main-How-long-DOES-sex-normally-last-Study-finds-it-can-range-from-33-seconds-to-44-minutes--but-the-average-is-5

Ideālais sekss ilgst tikai 10 minūtes. Tas ir pietiekams laiks, lai apmierināti būtu abi partneri. Pārējais laiks tikai rada nogurumu, un nesniedz vairs neko kvalitatīvu.

Ar šādiem datiem nāca klajā, pēc vairāku pētījumu un veikto aptauju rezultātiem. Kā izrādās, lielākā daļa cilvēku uzskata, ka ar septiņām minūtēm pilnīgi pietiek. Ar 7 – 13 minūtēm pilnīgi pietiek, lai gūtu sev un partnerim/ei baudu. Vairāk par 13 minūtēm, tas jau ir „par ilgu”.

Skatoties pēc medicīniskā viedokļa, veselībai tas nāk par labu tikai pēc pusotras stundas. Ķermenis sāk sintezēt brīvos radikāļus, kas izmanto slāpekļa molekulas. Pārāk daudz radikāļi organismā noved pie slimībām, sekss tos iznīcina, bet tikai pēc 31 minūtes.

Tiem, kam ir iekaisušas nieres, ar seksu vajadzētu nodarboties vismaz 49 minūtes. Ja tev ir čūla, tad vēlams stundu. Bet tiem, kam ir gastrīts stundu un 10 minūtes, un angīna stundu 20 minūtes.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X