Ieteicamās seksa normas

53a04802c0ff3_-_cos-01-sexy-couple-dim-light-de

Par šo satraucas katra sieviete. Mūsdienās konkurence ir milzīga, iespējas neierobežotas, kas veicina papildus spiedienu intīmajā dzīvē. Bet nevajag lieki satraukties, jo nav nepieciešams sevi salīdzināt ar kādu citu. Katra sieviete ir savādāka, un arī vīriešu gaume. Tieši tas pats attiecas uz seksu.

Seksalogi apgalvo, ka vīriešiem ir nepieciešams sekss 5 reizes nedēļā, lai mazinātu prostatas vēža risku.

Svarīgi, uzmanību pievērst intīmajai veselībai, vecumam un seksuālajam temperamentam. Šo visu var attiecināt uz sievietēm, jo viņas mēdz būt tik dažādas. Cilvēki, kas dzīvo siltajā klimatā, ir ar kaislīgāku temperamentu, nekā tie, kas vēsajā klimata zonā. Siltais klimats palielina testosterona līmeni ķermenī.

Amerikā ar seksu nodarbojas 124 reizes gadā, Grieķijā – 117, Horvātijā un Dienvidafrikā – 116, Jaunzēlandē – 115, tad Francija un Itālija.

Cik bieži tev ir sekss? Cik bieži izjūti kaisli un vēlmi pēc seksa? Ir būtiski, lai sekss būtu regulāri, bet ne tāpēc, ka ir pienākums to darīt, bet tas ir labi gan sievietes, gan vīrieša veselībai un attiecību stiprai saiknei.

Zinātnieki uzskata, ka viena reize seksa nedēļā, pilnīgi pietiek, lai noņemtu stresu. Biežāk, uzlabo imūnsistēmu, padara mūs laimīgus, un ikdienu spilgtāku.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X