Injekcijas labākam orgasmam

3-Women-Love-Touching-Themselves

Tagad, sievietes var izjust stiprāku un daudz uzlabotāku orgasmu. Šī „vaininiece” ir, kolagēna injekcijas, kas palielina G-punktu un sniedz lielāku baudu, stimulācijas laikā.

Šī procedūra aizņem tikai 8 sekundes, un maksā vairāk kā 800EUR. Starpcitu, procedūra nav sāpīga, jo tās laikā, pacientei tiek sniegta lokālā anestēzija.

Ar kolagēna palīdzību tiek palielināts un nedaudz piepacelts sievietes visnoslēpumainākais punkts. Tas ne tikai padara tā atrašanu vieglāku, bet palielina arī pašu seksuālo baudu. Pateicoties šīm injekcijām, G-punkts kļūst daudz jutīgāks.

Šāda veida pirmais skaistumkopšanas centrs tika atvērts Londonā.  Klīnikas profesors apgalvo, ka nāca klajā ar šādu ideju, dēļ tā lielā pieprasījuma.

„Mēs savām pacientēm izskaidrojam sīki un saprotami visu procedūras procesu, sniedzam info, kā izpētīt savu ķermeni. Pie mums, sievietes, sēž omulīgā, ļoti komfortablā telpā, mīkstā gultā, kur var relaksēties. Kad G-punkts ir atrasts, lēnām nesteidzotues tiek ievadīts kolagēns.”

Lai nu kā, ir jāņem vērā fakts, ka 15% sieviešu šāds G-punkts nemaz neeksistē.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X