Kā saglabāt aizrautību skūpstoties?

passionate-kissing

Ar veco partneri skūpstījāmies reti un bez kaisles. Nevēlos pieļaut vecās kļūdas. Kā padarīt skūpstīšanos kaislīgu un ilgnoturīgu?

 

Ir svarīgi mācīties no pieļautajām kļūdām iepriekšējās attiecībās, lai novērstu tās jaunajās. Tavs jaunais partneris ir jauna perspektīva.

Pirmkārt: runā ar savu jauno partneri par skūpstīšanos, kas tev patīk un kas uzbudina. Nākamais solis, jau ir grūtāks, šo kaisli un uzbudinājumu noturēt ilgtermiņa attiecībās. Neļaut tam visam pāriet rutīnā un uzskatīt par pienākumu.

Kā saglabāt kaisli? Seksa eksperti to sauc par „sesiju priekšspēlē”. Atceries savus jaunības gadus, pirmos skūpstus, cik tas bija aizraujoši. Uzliec tā laika tavu mīļāko mūziku, atlaižaties ar partneri dīvānā un sāciet lēnām skūpstīties, pamazām pieliekot temperamentu. Grūti ir saglabāt pirmo fāzi, skūpstus, jo gribās pariet nākamajā – pieskārieni.

Dodieties ārpus komforta zonas – skūpstīšanās mājās. Pamēģiniet, kino, teātrī, utt., bet ar gaumi un mēru. Protams, neaizmirstiet, ka neesat vairs pusaudži, bet pieauguši cilvēki.

 

Vai tu uzticies savam vibratoram?

 

Sievietes, kas ir pārliecinātas savos vibratoros, gūst lielāku seksuālo baudu un vairākus orgasmus.

 

Pozitīvas domāšanas spēks sevi jau ir pierādījis, tagad laiks kam jaunam – seksuālajām apmierinājumam. Precīzāk, vibratoram.

Visai tavai uzticībai ir jābūt vibratoram, tikai tā varēsi sasniegt lieliskus orgasmus. Svarīgi ir ne tikai seksuālo rotaļlietu paveids, bet prasme ar to rīkoties.

Veiktajās aptaujās tika noskaidrots, ka 75% sieviešu un 80% vīriešu tic, ka vibratori palīdz sievietēm sasniegt orgasmu, kā arī ir ļoti veselīgi. Tikai 10% tam nepiekrīt, jo uzskata, ka tas ir papildus spiediens uz vīrieti, jo sievietes kļūst atkarīgas no vibratora un gūtās baudas, ka nespēj vairs to gūt no vīrieša.

Tāpat, ir uzskats, ka pozitīva nostāja attiecībā uz seksa rotaļlietām, ir cilvēkiem ar augstāku seksuālo līmeni. Sievietes, kas pēdējo 30 dienu laikā regulāri ir lietojušas vibratoru, stājoties intīmās attiecībās ar vīrieti, gūst lielāku baudu un mazāk diskomfortu.

Sievietes, kas lieto seksa rotaļlietas, bet nav īsti par viņām pārliecinātas, negūst diez ko lielu baudu.

Pirms doties iegādāties vibratoru, ir jāzina dažas lietas. Zinātnieki uzskata, ka sievietes, kas ir pārliecinātas par savu auguma seksualitāti un ir brīvākas intīmajās attiecībās, parasti izvēlas izmēģināt ko jaunu, tai skaitā vibratoru. Kā arī šādas sievietes mazāk saskaras ar problēmām intīmajā sfērā.

Ir pierādīts, ka sievietes ar lielāku seksuālo uzbudinājumu, gūst lielāku baudu un dod priekšroku arī vibratoriem. Tāpēc, jāņem vērā, ja jūti, ka seksuālajā dzīvē viss nenotiek tik labi kā gribētos, nenozīmē, ka jāķeras pie palīg rīkiem, visticamāk arī tie nepalīdzēs. Bet pamēģināt var vienmēr!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X