Kā skūpstīties kaislīgi?

Tips-to-give-a-passionate-kiss

Katra nakts aizsākas ar kaislīgiem skūpstiem. Skūpsti mēdz sniegt lielāku baudu, kā pats sekss, tāpēc ir ļoti svarīgi prast labi skūpstīties, lai neliktu partnerei/im vilties.

Solis1: Skaisti zobi un svaiga elpa ir ļoti svarīga skūpsta sastāvdaļa. Neviens ar tevi negribēs skūpstīties ja mute smirdēs pēc sīpoliem vai ķiplokiem, un ja starp zobiem atradīsies ēdiena paliekas. Tāpēc, vienmēr pirms skūpsta izmazgā zobus, ja nav iespējams, tad lai būtu pa rokai košļājamā gumija.

Solis2: Atrodiet piemērotu vietu skūpstam. Protams, to var darīt arī sabiedrībā, bet uz neilgu brīdi un piedienīgi.

Solis3: Aizmirsti par visu, un koncentrējies tikai un vienīgi uz personu jums priekšā.

Svarīgi: Sejas izteiksme nedrīkst būt muļķīga, to ir jācenšas kontrolēt, lai brīdī, kad partneris/e paver acis, uz tevi ir patīkami skatīties.

Solis4: Skūpsts ir jāuzsāk lēnām un maigi, nesteidzinot partneri.

Solis5: Skūpstot maigi pieskaries viņas/a lūpām, nedaudz liekot lietā mēli.

Solis6: Eksperimentē ar skūpstu tehniku. Maigi iekodies apakšējā lūpā, tad nedaudz pagriez seju uz vienu un pēc tam, uz otru pusi.

Solis7: Nekad necenties mēli iebāzt ar varu mutē un uzreiz. Dari to pamazām, lēnām, maigi – aplaizot partnera/es lūpas, to kaktiņus.

Svarīgi: Neaizmirsti elpot.

Solis8: No lūpām pārej uz kaklu, ausīm, un pamazām virzies uz leju, aizskarot krūšu galus, gurnus.

Neliels ieteikums: Ieslidini rokas viņas matos, un lēnām slidini tās lejup pa muguru, tas piedos visam īpašu asumu. Sievietes tas padarīs trakas, tāpēc noteikti izmēģini.

Solis9: Izmanto rokas, pirkstus. Maigi noglāsti partnera/es seju, ar pirkstiem pārlaid pār acu plakstiņiem, vaigu kauliem, un virzies lēnām nesteidzīgi zemāk pa viņa/s ķermeni.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X