Kad ārā auksts – iekšā kļūst karsti

couple-watching-movie-in-bed

Ņemot vērā jaunākos pētījuma rezultātus, ziemā tiek piedāvāts vairāk romantisko filmu. Tā kā pāri vairāk laika pavada iekšā, viņiem tiek dota iespēja ieritināties zem segas, paņemt glāzi vīna un noskatīties kādu romantisko filmu, kas piedod noskaņojumu turpmākai vakara gaitai.

„Cilvēki mīlestību iztēlojas, kā kaut ko siltu. Saikne starp mīlestību un siltumu var atrast jebkurā dzejā, dziesmā vai romānā. Bet tā ir tikai metafora. Patiesībā, īstā saikne ir starp siltām jūtām pret partneri un savstarpējo fizisko pievilcību.”

Pētījuma laikā tika ņemti vērā dati, cik daudz un kādas filmas cilvēki iznomā, vai lejupielādē internetā. Kā rezultātā noskaidrojās, ka ziemā cilvēki dod priekšroku romantiskām filmām, jo to skatīšanās laikā partneri izjūt fizisku siltumu. Tāpat, tika noskaidrots, ka cilvēki, kas dod priekšroku aukstai tējai, dod priekšroku romantiskām filmām, nekā tie, kas dzer karstu tēju.

Ņemot vērā šādus pētījuma rezultātus, atvieglo uzņemto filmu žanru izvēli, atbilstoši gadalaikam.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X