Kad un kāpēc lietot lubrikantus?

1006-hotter-sex-art-1509059521

Sievietes dabīgais lubrikants norāda, uz to, kad viņa ir gatava seksam. Lai sieviete kļūtu mikla, pietiek vien pāris skūpstu, krūts glāstu un kājstarpes masāžas.

Bet dažkārt, situācija mēdz būt nedaudz sarežģītāka, un nākas ņemt palīgrīkus. Kad sievietei sagādā grūtības kļūt miklai, vai kad vīrietis nevelta pietiekamu uzmanību priekšspēlei, palīgos nāk lubrikants.

Iemesli, nepietiekamam lubrikanta daudzumam:

  • Uzbudinājuma vai seksa trūkums
  • Pārsteidzīga iekļūšana, vēl pirms sieviete paspēj uzbudināties
  • Stress
  • Zāļu lietošana
  • Narkotiku lietošana
  • Hormonālā nobīde – pretapaugļošanās tabletes, grūtniecība, barošana ar krūti
  • Dažāda veida infekcijas
  • Vecums, menopauze
  • Menstruālā cikla periods

Lai nu kā, lubrikants ir svarīga seksa un dažādu erotisko rotaļlietu sastāvdaļa. Lubrikanti sniedz ne tikai papildus baudu, bet ir palīgi tām seksa pozām, kur nav dabīgas lubrikācijas, piem., anālā seksa laikā. Tāpat, lubrikanti ir ar dažādām smaržām un izjūtām – auksts, karsts, utt.

Kā zināt, ko izvēlēties tieši sev no plašā piedāvājuma klāsta?

Viss ir atkarīgs no tā, kam nepieciešams – anālais sekss, vaginālais sekss, rotaļlietu izmantošanai vai seksam ar prezervatīvu.

Ir uz eļļas bāzes veidoti, kas vairāk domāti masāžām, masturbācijai, un jāizvairās no tiešās iekļūšanas vagīnā, kas var veicināt infekciju.

Ir silikona – tie iet roku rokā ar prezervatīviem un citiem lateksa produktiem. No šāda tipa lubrikantiem ir grūtāk tikt vaļā, intensīvāk jāmazgā. Tāpat, nav ieteicams lietot ar seksa rotaļlietām, jo silikons tās bojā (šajā gadījumā, labāk lietot uz ūdens bāzes veidotus lubrikantus).

Lubrikantu iedalījums: orālie, vaginālie un sāpju remdinošie. Orālie ir ar patīkamām smaržām un garšām. Vaginālie satur vairāk silikonu, lielākam mitrumam, ko var izmantot arī anālam seksam.

Pāri dod priekšroku lubrikantiem, kas sniedz dažādas sajūtas:

Ar atsvaidzinošu, nomierinošu efektu.

Ar pikantu, karstuma sniedzošu efektu.

Vienmēr pirms lubrikantu lietošanas, ārsti iesaka veikt alerģijas testu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X