Kādiem skūpstiem dod priekšroku vīrieši?

kissing-lips

Ooo, skūpsts…Kā izdarīt tā, lai skūpsts būtu patīkams? Izjūti otru cilvēku, pieskaroties viņa lūpām, kaklam, ausij…

Amerikāņu eksperti apgalvo, ka skūpsts var būt daudzpusīgs – neķītrs, vai pilnīgi pretēji, nevainīgs. Skūpsts var ilgt no pāris sekundēm līdz pat pāris minūtēm.

Skūpsts – viens no universālākiem pieķeršanās izpausmes veidiem. Lai nu kā, ir svarīgi uzzināt, kādiem skūpstiem dod priekšroku vīrieši? Viņiem patīk ilgi slapjie skūpsti, vai vairākas mazas bučiņas? Amerikāņu zinātnieki veica aptauju starp vīriešiem, lai noskaidrotu, kas viņiem patīk.

Lūpu knibināšana

Lielākā daļa vīriešu vislabprātāk skūpstās priekšpēles laikā. Viņiem patīk ja sieviete ir nedaudz agresīva. Kaislīgi skūpstās, ar nelieliem iekodieniem lūpā.

Protams, ir vīrieši, kas dod priekšroku maigumam. Viņiem patīk, ja sieviete ir iejūtīga, knapi pieskaroties lūpām, tās maigi aplaiza.

Skūpsts seksa laikā

Skūpsti seksa laikā ir ļoti romantiski un intīmi. Un patiesībā tas ir ļoti svarīgs moments attiecībām. Cilvēkiem, kam ir jūtas vienam pret otru, tas ir papildus apliecinājums tam, cik tuvi viņi ir.

Mazas bučiņas

Nekas nav vieglāks, kā ātrs skūpsts uz lūpām, uz kakla, un citām sievietes ķermeņa daļām. Vīriešiem patīk skūpstīt savu sievieti uz pieres, uz kakla, auss ļipiņu, jo to var darīt jebkurā laikā un vietā. Katru reizi, pieliecoties tuvāk sievietei, ir jūtams viņas aromāts, kas tā vien liek vīrietim pasmaidīt un gribēt viņu noskūpstīt.

Darbības ar mēli

Klasiskais franču skūpsts – skūpsts ar mēli. Kāpēc vīriešiem tas patīk?

Šis skūpsts ir tikpat intīms, kā skūpstīšanās seksa laikā. Vien iztēlojies, kā tavas lūpas maigi pieskaras viņas lūpām, nedaudz ķircinot, un tad saskaras jūsu mēles. Jūs sākat ar tām spēlēties un virpuļot pa muti. Jūs ķermeņi ir cieši piekļāvušies viens otram, un tavas rokas zaudē kontroli. Tas ir viens no patīkamākajiem momentiem. Tā ir jūtu izpausme, ko nav iespējams izteikt vārdos.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X