Kāds labums no masturbācijas?

shutterstock_140314288-e1402864094625

Ilgu laiku, par masturbāciju pat nedrīkstēja atklāti runāt. Tā bija tabū tēma. Un tikai 20 gadsimta otrajā pusē, sāka runāt par labumiem, ko sniedz masturbēšana. Šodien, par to runā atklāti, un pat cenšas izzināt, ko tad pati masturbēšana mums sniedz, protams, izņemot pašu baudu.

Labāka pašsajūta

Masturbēšana noņem stresu. Orgasma laikā, organisms saņem laimes hormonus sniedzot labsajūtu. Uzlabo miegu, kā arī palīdz noņemt galvassāpes un samazina mēnešreižu sāpes.

Labāka veselība

Masturbācija regulē asinsspiedienu. Tas palīdz izvairīties no diabēta, insulta un sirds slimībām.

Ir pierādīts, ka vīrieši, kas iegūst orgasmu 5 reizes nedēļā, samazina prostatas vēža risku, aptuveni par trešdaļu.

Labāks sekss

Treniņš vienmēr palīdz uzlabot seksa kvalitāti. Sievietes, kas masturbē, labāk izprot savu ķermeni, kas var palīdzēt sasniegt orgasmu arī kopā ar partneri. Lai piedotu pikantumu, varat masturbēt partneram/ei skatoties.

Tāpēc, no tā nav jākaunas, bet gan jālepojas, ar tā piedāvātajiem labumiem. Kā ne kā, mēs visi gribam būt veseli un laimīgi.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X