Krūšu dzimumakts. Sekss starp krūtīm

6tK5Izc

Sekss starp krūtīm – tas ir akts, kad vīrietis savu uzbudināto locekli rīvē turp atpakaļ starp sievietes krūtīm. Kamasutrā šāda veida sekss ir labs, ja negrib palikt stāvoklī.

Turklāt, ja ņemam vērā Kamasutrā rakstīto, tad pastāv uzskats, ka notiekot pirmai ejakulācijai, pēc tam ir droši nodarboties ar seksu bez aizsardzības, jo uzskata, ka visa aktīvā sēkla ir izvadīta, bt tā nav taisnība, un ja pateisi negribat palikt stāvoklī, vienmēr izsargāties.

To dažkārt mēdz saukt par spāņu vai franču dzimumaktu.

Kā pareizi to darīt?

Vīrietis iekārtojas sievietei virspusē un ar rokām, ja iespējams atspiežas pret sienu, novirzot locekli tā, lai sievietei to būtu vieglāk aptvert. Ja sievietes krūtis ir lielas, tās saspiežot veidojas celiņš pa kuru vīrietis var virzīt savu locekli.

Sānis. Partneri noguļas uz sāniem ar skatu viens pret otru. Vislabākā poza būtu 69, tādējādi, ne tikai vīrietis saņemtu baudu, bet gan varētu to sniegt sievietei.

Atrodoties virspusē. Nav pati ērtākā poza, jo sievietei ir jānotur līdzsvars un vienlaicīgi ar abām rokām jatur krūtis, ja vien vīrietis nedaudz piepalīdz. Vīrietim jāiekārtojas tā, lai muguras izliekums būtu 45 grādi (zem muguras var palikt spilvenu) un maigi ar rokām aptverot sievietes krūtis, tās iekustināt.

Vīrietis sēž, sieviete uz ceļiem. Vislabākā poza šim seksa paveidam, partneri ne tikai var saglabāt acu kontaktu, bet veicināt patīkamu sasprindzinājumu.

Papildus labumi. Krūšu seksam nav obligāti jābeidzas ar ejakulāciju, tā var būt kā priekšspēle, lai uzkurinātu partneri. Pats par sevi saprotams, ka šāda veida spēlītei ir nepieciešamas vidēja vai liela izmēra krūtis.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X