Lielākās vīriešu pieļautās kļūdas

2rd99uo

 

Viens no pasaulē slavenākiem seksologiem izlēma vīriešus paglābt no kļūdām seksā. Viņš apkopoja visas kļūdas, ko vīrieši mēdz pieļaut, un attiecīgi sniedz padomus, kā no viņām izvairīties. Iespējams, mēs jau esam ar to saskārušies, bet neesam pievērsuši uzmanību.

  1. Priekšspēle sākas gultā

Nav taisnība. Priekšspēli var uzsākt jebkur. Sievietei patīk ka viņu paķircina, palutina, kas veicina noskaņojumu.

  1. Nesteidzies nonākt galā

Nedrīkst visu uzmanību veltīt sievietes ģenitālijām. Sevietēm patīk priekšspēle. Piemērām, erotiskās rotaļas, masāža. Ļauj viņām izbaudīt kopā būšanas momentu.

  1. Neaizmirsti par klitoru

Daudzi vīrieši uzskata, ka sievietes orgasmu iegūst tikai vagināli, bet viņi stipri maldās.

Vairāk kā 70% sieviešu orgasmu iegūst klitora stimulācjas rezultātā. Tomēr, jāņem vērā, ka tīra klitora berzēšana nesniegs rezultātus, tas pat var veicināt nepatīkamas izjūtas. Esi maigs, dari to lēnām, nesteidzoties.

  1. G-punkta atrašana

Kad runa iet par G-punktu, vīrieši uzvedas, kā tādi pētnieki, to intensīvi meklējot uz kartes. Ņemiet vērā, ka katrai sievietei tas atrodas cita vietā.

  1. Pārāk garš ceļš uz galapunktu

Nekas tik ļoti nenogurdina, kā vīrietis, kas ilgstoši nespēj beigt. Protams, ātras beigas nav labas, bet stundām ilgi ņemties arī nav labākais variants. Sevietes nogurst, un viņu dzimumorgāni kļūst nejūtīgi.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X