Lomu spēles un to nozīme seksā

timthumb.php

Seksīgā kalpone, stingrā policiste, nesekmīgā skolniece, un līdzīgi tēli, katru cilvēku ar laiku vilina. Kas tajā ir tik saistošs.

Pirmkārt, tērpu izvēle atbilstošai lomu spēlei. Parasti, šie tērpi ir ļoti seksīgi. Tāpat, ir jāprot sevi pasniegt atbilstoši izvēlētai lomai. Lomu spēlēs, cilvēki mēdz atbrīvoties, un uzvesties pretēji tam, kā ikdienā. Ietērpjoties seksīgos tērpos, cilvēki kļūst atvērtāki un tādējādi spēj piedot savām intīmajām attiecībām vairāk asuma, un izmēģināt ko jaunu.

Kā uzsākt lomu spēles?

Galvenais, ar savu partneri iepriekš izrunāt, kādas lomu spēles patīk. Kādā lomā vēlies būt tu un tavs partneris. Pārdomājiet savu spēli, ko un kā tieši gribat darīt, lai padarītu seksu neaizmirstamu.

Ja izvēlaties lomas, kur viens no jums abiem dominē, noteikti nosakat robežas kad apstāties, lai nenodarītu kaitējumu.

Vai ir nepieciešami speciāli apģērbi?

Nav obligāti, bet tie tomēr piedod noskaņu.Nevajag pirkt dārgas drēbes speciālos veikalos, ar izdomu katrs pats var radīt ko interesantu. Galvenais, lai tas ir ērti, viegli novelkams, un galvenais, rada uzbudinājumu.

Baidies izskatīties muļķīgi?

Galvenais nomierinies, jo spēles laikā būs vairāki momenti, kad jutīsies dīvaini. Bet tas ir dabiski, jo tiek izmēģināts, kas jauns un neierasts. Sākotnēji, tas viss liksies uzjautrinoši, bet mēģiniet atslābināties!

Ņemiet vērā, ka nav obligāti jāpieturās pie noteiktā scenārija. Ir pat ieteicams veikt nelielu atkāpi. Ir jāatcerās, ka  vienmēr kaut kas var noiet greizi. Šādā situācijā, galvenais, saglabāt mieru un uztvert to ar humoru. Atejiet nost no plāna un ļaujieties baudai un izbaudiet atlikušo laiku.

Nebaidies partnerim pateikt, ja tev kaut kas nepatīk, jo spēli vienmēr var apturēt. Jūs varat izdomāt paroli, lai sev netīkamā brīdī pārtraukt izklaidi. Tas nav nekas slikts. Tas palīdz vienam otru labāk iepazīt.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X