Mainām pirmā randiņa noteikumus

o-SEX-BEFORE-MARRIAGE-facebook

Viens no populārākajiem randiņa noteikumiem „Randiņam ir jābeidzas ar vieglu, neuzspiestu skūpstu”. Ieteikums „Spert kaut kādus soļus intīmai tuvībai, ir jāpagaida vismaz līdz trešajam randiņam”.

Mīts! Pēdējie pētījumi pierāda, ka pārguļot jau pirmajā randiņā, pastāv iespēja turpināt ilgnoturīgas attiecības. Tāpat, dzīvošana kopā pirms laulībām, ir pat ieteicama.

Mūsdienu randiņa noteikumi krasi atšķiras no tiem, kas bija agrāk. Iepazīšanās ir kļuvušas spontānākas, cilvēki biežāk dod priekšroku aklajiem randiņiem. Ļoti populāra iepazīšanās vide ir internets. Cilvēki ātrāk spēj pieņemt lēmumus par turpmāko attiecību virzību – vai tas būs kas izklaidei, vai kam nopietnākam.

Dr.Bethany Marshall “Deal Breakers: When to Work On A Relationship and When to Walk Away” grāmatas autore, apgalvo, ka cilvēki, kas dzīvo pēc stingriem noteikumiem, reti saprot to jēgu.

Anthony Paik, socioloģijas students ir nācis klajā ar pētījumu, kur acīmredzami lielākā daļa cilvēku attiecības uzsāk ar vienas nakts sakaru.

Otrs randiņa noteikums „Nedzīvo kopā ar vīrieti (vai neatstāj savas mantas viņa dzīvoklī)”. Nav taisnība. Pirmslaulību kopdzīve neietekmē attiecību likteni. Tā drīzāk palīdz pieņemt pareizos lēmumus turpmākiem soļiem.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X