Mīlas pozas. Kur ņemt idejas?

10c5eae197d56e6ea28963045e2dcd1c

Domāju, piekritīsiet, ka lietas kas regulāri atkārtojas, ar laiku kļūst garlaicīgas. Interesantākais ir tas, ka šis attiecas uz pilnīgi visu: ēdienu, dzērienu, vietas, ko apmeklējat, utt. Bet tas pāriet pavisam citā līmenī, ja runa ir par mīlsetību, par attiecībām. Un pats galvenais, seksa pozas. Gadiem, piekopjot vienas un tās pašas pozas, var kļūt garlaicīgi. Ko darīt? Vienīgā iespēja, meklēt veidus, kā piedot asumu attiecībām. Labākais veids, jaunas seksa pozas, un zemāk daži padomi.

Interneta portāli pieaugušajiem

Labākā vieta, kur iegūt jaunu informāciju un apgūt jaunas seksa pozas, ir internets. Viss, kas nav atļauts personām, kas jaunākas par 18 gadiem, ir labs tiem, kas meklē jaunus piedzīvojumus. Pieaugušo portālos, tu ne tikai atradīsi atklātas bildes un video, bet vari dalīties pieredzē ar citiem portāla lietotājiem.

Kamasutra

Mēs visi zinām, kas ir Kamasutra, un ko tā piedāvā – plašu klāstu ar seksa pozām. Šī seksa bībele noteikti sniegs apmierinājumu jebkuram. Tur katrs atradīs kaut ko savai gaumei. Ja tev vēl nav šī grāmata, tad laiks to iegādāties un izmēģināt tajā esošās pozas.

Sieviešu žurnāli

Ja ir aptrūkušās idejas seksuālās dzīves uzlabošanai, vienmēr var ņemt palīgā sieviešu žurnālus. Šie žurnāli nav domāti tikai sievietēm, tur ir rakstīts pats aktuālākais, kas norisinās gan sieviešu, gan vīriešu dzīvēs. Šāda veida žurnālos būs gan padomi vīrietim, kā labāk apmierināt sievieti, kā arī otrādi.

Sieviešu portāli

Lieliska alternatīva sieviešu žurnāliem. Galvenā uzmanība ir jāpievērš pieaugušo rakstiem. Ir uzskats, ka interneta portāli ir pat labāki par žurnāliem, jo tie ir vienmēr pieejami, nav jāgaida uz nākamo numuru, un tas neko nemaksā.

Lūk, ja gribās izmēģināt ko jaunu, bet nav kur iegūt idejas, vislabākie informācijas avoti ir internets, žurnāli un protams, Kamasutra. Protams, ir vēl viena iespēja – paša iztēle!

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X