Mīnusi seksam pludmalē

Elvis-di-fazio-vogue-calvin-klein-sex-on-the-beach-2

Nodarboties ar seksu pludmalē, smiltīs, ir daudzu pāru sapnis. Jūras mierīgā šalkoņa, kaiju klaigas, mīļotā siltā ķermeņa pieskārieni. Izklausās vilinoši?

Neskatoties uz augstāk minēto, seksam pludmalē ir savi mīnusi. Un par to mēs parunāsim.

  1. Katrs no mums ir piedzīvojis to nepatīkamo sajūtu pēc pavadītas dienas pie jūras, kad visur ir sabirušas smiltis. Tomēr ja šis fakts jūs neattur, tad labāk paņemiet līdz segu vai dvieli uz kā atgulties.
  2. Pludmales apkārtne. Bieži vien cilvēki var gūt alerģisku reakciju saskaroties ar dažādiem smiltīs dzīvojošiem kukaiņiem, izskalotām jūras aļģēm un pat zivju paliekām.
  3. Jūras ūdens. Sausai un bojātai ādai saskaroties ar sāļo jūras ūdeni, var būt ļoti sāpīgi. Tad aizdomājaties, ko tas var nodarīt jūsu dzimumorgāniem.
  4. Lai nodarbotos ar seksu atklātā vietā, parasti pāri gaida uz nakti. Tā kā vasaras dienas ir garas, bet naktis ir īsas, jūsu iespējas un laiks būs ierobežots. Jo galu galā, jūs taču nevēlaties piesaistīt citu pludmales apmeklētāju uzmanību.
  5. Problēma ar prezervatīviem. Nav noslēpums, kas ūdens var sabojāt prezervatīva kvalitāti, tas var ātri plaisāt un vairs nenodrošināt pilnīgu aizsardzību pret grūtniecību. Tāpēc vienmēr jādomā par papildus drošību, lai izvairītos no nevēlamām situācijām.
  6. Mikrobi, pārtikas un nepārtikas atkritumi, kas mētājas apkārt, var veicināt nevēlamu infekciju.
  7. Tikt arestētam. Pludmales patruļas, vai apkārtējo cilvēku nepatika var sabojāt jūsu intīmo noskaņu. Par nodarbošanos ar seksu publiskā vietā jūs var arestēt, tā kā tas nav atļauts. Protams, pirmajā reizē jūs varat saņemt tikai brīdinājumu, bet atkārtoti pieķerot, varat tikt nogādāti uz iecirkni.
  8. Ierobežota pozu izvēle. Pludmale, noteikti nav tā vieta, kur izpausties ar Kama Sutru. Parasti tās ir kādas divas pozas, ko varat pielietot.
  9. Īsti izbaudīt vienam otra sabiedrību nesanāks, jo visu laiku būs jāuzmanās vai kāds neparādās pludmalē, arī naktī. Un var saskarties arī ar situāciju, ka neesat vienīgie, kas grib padraiskoties pludmalē naktī.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X