Mīti par anālo seksu

shutterstock_514793386

Anālais sekss sevī ietver ļoti daudz kaisles. Ir cilvēkiem, kam šis seksa paveids nav pieņemams. Lai nu kā, ir cilvēki, kas to labprāt izmēģina, izbauda, un dalās savā pieredzē. Apkārtējo cilvēku stāstu ietekmē, ir radušies daudz dažādu mītu.

Tas ir sāpīgi. Anālajam seksam, nav obligāti jāsāp. Daudzas ir atklājušas, ka tas ir patīkami, un pat spēj sasniegt orgasmu. Sāpes ir tajā gadījumā, ja nav pieteikami sagatavojušies, bez priekšspēles un viss tiek sasteigts. Tāpēc, nekādā gadījumā nesteidzieties, izmantojiet daudz lubrikantu, un ievadiet dzimumlocekli pakāpeniski. Vislabāk uzsākt ar seksa rotaļlietām un pirkstiem. Pats galvenais, atslābināties.

Ja vienreiz sāpēja, sāpēs atkal. Ja sieviete pirmo reiz pamēģina un ir sāpīgi, viņa vairs nemēģina atkārtoti, jo bail ka sāpēs atkal. Bet iespējams, sāpju iemesls bija augstāk pieļautās kļūdas? Šoreiz sagatavojaties labi, un vairāk nepieļaujat iepriekšējās kļūdas.

Tikai maukas nodarbojas ar anālo seksu. Cilvēki bieži uzskata, ka anālo seksu piekopj tikai prostitūtas un cilvēki bez principiem. Parasti anālo seksu pāri izvēlas izmēģināt aiz intereses izbaudīt ko jaunu.

Vīrietis nekad neļaus tev aiziet. Ir uzskats, ka vīrietis dabū to ko grib, sieviete viņam sāk šķist mazāk interesanta. Jā, dažkārt tā mēdz notikt. Bet veselās , harmoniju pārpilnās attiecībās, anālais sekss, ir bonuss, kas satuvina pāri vēl jo vairāk.

Vienreiz vīrietis izmēģinās, gribēs visu laiku. Jā, daudziem vīriešiem anālais sekss vairāk patīk, jo anālā atvere ir šaura un dzimumloceklis tiek vairāk stimulēts. Lai nu kā, lielākā daļa dod priekšroku vaginālajam seksam, un anālais ir tikai seksuālajai daudzveidībai.

Tas rada fiziskus bojājumus. Ja to dara ar sev tuvu cilvēku, par to nav jāuztraucas. Galvenais atbilstoši sagatavoties, gan morāli, gan fiziski. Bojājumi tiek radīti, ja viss notiek pārāk strauji, skarbi un nepietiekama lubrikanta gadījumā.

Tas ir netīri. Tas nebūs netīri, ja iepriekš notiks atbilstošas sagataves, kā piemērām, organisma iztīrīšana, lai anālā seksa laikā, nebūtu nepatīkami pārsteigumi. Kā arī, pēc anālā seksa, vienmēr uzreiz apģērbieties.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X