Populārākās vīriešu pieļautās kļūdas pirmajā randiņā

first-date-conversation-tips

Grāmatas „Double Your dating” („Dubulto randiņu skaitu”) autors David DeAngelo, savā grāmata norāda uz vīriešu pieļautām kļūdām pirmajā randiņā, kā rezultātā, samazinot iespēju uz nākamo randiņu. Viņš raksta par visbiežāk pieļautajām kļūdām, un kā no tām izvairīties.

„Vai drīkstu tevi noskūpstīt?”

Pati lielākā kļūda, ir palūgt sievietei atļauju, viņu noskūpstīt. Visticamāk sieviete atbildēs ar „jā”, bet neviena negrib dzirdēt šādu jautājumu.

„Varbūt kaut kad saskriesimies?”

Diezgan nepārliecināta vīrieša frāze. Vai nu aicini, vai neaicini uz randiņu, noteiktība ir pamats visam. Pat ja sieviete piekritīs, visticamāk, jūs vairāk nesatiksieties. Ja gribi sievieti atkal satikt, tad palūdz tālruņa numuru, un uzaicini uz nākamo randiņu.

„Man mašīna…”

Nekādā gadījumā nedrīkst runāt par savu mašīnu, māju, tas ne tikai ir rupji, bet arī atgrūž. Kura gan sieviete gribēs runāt ar tik aprobežotu vīrieti!

„Ko tu gribētu darīt?”

Sievietēm nepatīk, ja viņām prasa ko grib darīt vakarā. Viņām patīk, ja vīrietis ir izplānojis visu vakaru. Protams, kopā plānošana arī nav peļama lieta, tomēr to vajadzētu atlikt uz kādu vēlāku laiku, nevis pirmo randiņu.

„Vai es tev patīku?”

Ja sieviete, jau ir parakstījusies iet ar tevi uz randiņu, nav jēgas pārjautāt, vai tu viņai patīc. Nevajag uzvesties tik nepārliecinoši.

„Parasti tiekamies sestdienās!”

Nekad nevajag plānot tik tālu uz priekšu. Normāli, dienas divas, bet ne vairāk.

Vīrieši, ņemiet vērā šos ieteikumus, izvairieties no šādām kļūdām, un otrais randiņš ir garantēts.

 

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X