Sekss pirms kāzām

b186e3ef_shutterstock_211349182.xxxlarge_2x

Mūsdienās, atrast pāri, kas altāra priekšā stājas ar šķīstu ķermeni un garu, ir retums. Lielākā daļa jauniešu seksuālo dzīvi uzsāk ilgi pirms kāzām. Viņi izbauda dzīvi un viens otra kompāniju, pirms sper soli laulībā.

 

Tomēr pētījumi liecina, ka pāri, kas saglabā sevi laulībai, ir laimīgāki un stabilāki attiecībās. Seksuālā dzīve pēc laulībām parasti ir aizraujošāka un daudzveidīgāka. Psihologi uzskata, ka pāriem, kam pirmo reiz ir sekss kāzu naktī, attiecību stabilitāte ir par 22% augstāka un par 15% labāka dzimumdzīves kvalitāte, nekā tiem, kam sekss ir bijis pirms kāzām.

Psihologi apgalvo, ka mīlestību un pieķeršanos var izteikt daudzos citos veidos. Galu galā, lai izveidota ilgtermiņā noturīgas un harmoniskas attiecības, sekss aizņem tikai nelielu daļu no visa.

Protams, katram noteikumam ir kāds izņēmums, un galu galā jūs paši nosakāt kad uzsākt dzimumattiecības. Atrodiet harmoniju sevī, un katru dienu baudiet kā no jauna ar savu mīļoto.

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X