Sieviešu kļūdas: 10 lietas, kas tracina vīriešus

young couple lying on a bed

Lai piedotu asumu guļamistabā, sievietes mēdz darīt lietas, kas vīriešiem tā īsti nemaz nepatīk. 10 lietas, kas it kā vīriešiem patīk, tomēr tā nav:

  1. Dzimumorgānu pārmērīga spaidīšana. Vīriešu olas nav bumbiņas stresa noņemšanai, necenšaties no tām izspiest sulu. Tas patiešām ir nepatīkami un sāpīgi.
  2. Piespiest partnerim, strādāt smagāk. Vīrieši nav nekādas mašīnas, kurām var uzstādīt režīmu – ātrums , intensitāte.
  3. Intensīvi pieskārieni. Vīrieši vēlas, lai sievietes pieskārieni ir maigi, plūstoši. Vieslielākā uzmanība ir jāpievērš viņu locekļiem, ar tiem ir jāapietas uzmanīgi un maigi.
  4. Orgasma tēlošana. Netiek uzņemta nekāda porno filma, nav skaļi jāvaid un jāklaigā.
  5. Spēlēšanās ar vīrieša krūtsgaliem. Vīrieši nav sievietes, viņus neuzbudina pieskarieni krūtsgaliem, tāpēc, labāk to nedariet.
  6. Gaidīšana uz iniciatīvu. Ne vienmēr vīrietim ir jābūt tam, kas uzņemas iniciatīvu, nebūtu slikti ja arī sieviete kādreiz to darītu. Tas pat ir ļoti uzbudinoši.
  7. Pirkst dibenā bez brīdinājuma. Par šādu plānu ir iepriekš jāpaziņo. Jo tā ir lieta, kas ne katram varētu patikties.
  8. Klusēšana. Daudzas sievietes skaidri zina, kas viņām seksā patīk, bet to skaļi neizsaka. Kā vīrietis var zināt, kā pareizi tev apmierināt, ja jūs neko nesakāt?
  9. Sekss, bez vēlmes. Nav nekā sliktāka, kā nodarboties ar seksu, ja pati to nemaz nevēlies. Tev nav pienākums, to darīt tikai tāpēc, ka vīrietis to grib. Kaislei ir jābūt starp abiem.
  10. Auklēšanās. Nekas tā neatgrūž, kā uķināšanās. Vīrieši nav bērni, ar viņiem ir jakomunicē normālā balsī.

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X