Sievietes vērtē blāvu vīriešu prasmes

8094905

Šaubos vai kādam vīrietim būtu patīkami, ja sieviete viņu gultā nosauktu par garlaicīgu. Tikpat neizprotami viņiem šķiet, ja sieviete atsaka seksu, un neizjūt uzbudinājumu.

Tātad, kas īsti ir blāvi vīrieši?

Pārmērīgi piesardzīgs

Sievietēm nepatīk, ja vīrieši ir pārāk laipni, it sevišķi gultā. Īsts vīrietis zina, kā apmierināt sievieti gultā, ko viņa vēlās, un kas viņai patīk. Nav jāuzdod daudz lieku jautājumu, kas sabojā noskaņu.

Viegli nolasāms

Sievietēm, vairāk kā vīriešiem patīk gultā paeksperimentēt. Ja vīrietis uszkata, ka ar missionāra pozu pilnībā pietiek, lai savu partneri padarītu laimīgu, viņš smagi kļūdās. Lai sieviete nezaudētu interesi seksā ar savu partneri, ir svarīgi piekopt jaunas tehnikas, lai atstātu iespaidu.

Sliņķis

Katram vīrietim ir jāsaprot, ja sieviete iet pa kreisi, tātad viņa ir pārāk garlaikota seksā ar savu partneri. Iemesli tam, vīrietim trūkst izdomas, lai aizrautu, pārāk liels sliņķis, lai mazliet pacenstos.

Pārāk mierīgs vai pārāk skaļš gultā

Ļoti kaitinoši ir klausīties vīrieša pārmērīgā vaidēšanā, viena un tā paša vārda vai teikuma atkārtošanā. Tikpat ļoti kaitina arī fakts, ja vīrietis ir bez emocijām, pilnīgi noslēgts un kluss, radot neizpratni par to, kā jūtas esošajā situācijā. Ir svarīgi izvēlēties pareizos vārdus, jo tie vai nu radīs kaisli, vai pilnīgi pretēji, sabojās visu noskaņojumu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X