Top 5 populārākie seksa paveidi

Passion couple

Kad divi cilvēki ir garīgi vienoti, sekss ir augstākais attiecību punkts. Kad fiziskās un garīgās attiecības ir vienā līmenī, tad sekss spēj būt pārsteidzoši fantastisks. Protams, ir lieliski, ka sajūtas rodas pašas no sevis, bet var sev arī nedaudz palīdzēt.

Kaislīgs sekss

Kas var būt pievilcīgāks, kā kaisle, kurai nevar pretoties. Vēl jo vairāk, ja tā uzplaiksnī attiecībās. Ir uzskats, ka laulība nogalina seksuālo tieksmi. Cilvēkiem attiecībās ir mazāk seksa, bet par to nav jāuztraucas, ja tas ir, tad kaisles pilns.

Smieklīgs sekss

Neuztveriet seksu pārāk nopietni. Tas var būt jautrs, neveikls, mazliet muļķīgs. Svarīgi, lasi abi partneri ir uz viena viļņa, un prot pajokot par jebko, tai skaitā seksu un seksā. Nav jākaunas par neveiklām situācijām gultā, ir jāprot par to pasmieties un turpināt iesākto. Partneri, kas prot par sevi pasmieties, parasti ir daudz ciešākās attiecībās.

Maigs sekss

Mūsdienu sievietēm nepatīk pārāk maigi un jutīgi vīrieši, tomēr seksā grib saņemt nelielu devu maiguma un uzmanības. Maigi pieskārieni, masāža, skūpsti – lieliski priekšspēles komponenti. Tas atvērs jums ceļu uz neaizmirstamu seksa piedzīvojumu.

Dusmīgs sekss

Lai cik dīvaini tas neizklausītos, lielākā daļa pāru ar seksu nodarbojas, pirms, pēc un dusmu laikā. Tas iesākas ar paaugstinātu balsi un beidzas ar kaislīgu seksu. Ņemiet vērā, ka sekss ir domāts lai izlādētos, ilgtermiņā dusmas var novest pie attiecību sabrukuma. Ja jums ilgtermiņā ir problēmas attiecībās, jāvēršas pēc palīdzības, jo sekss nav risinājums.

Eksperimentāls sekss

Lai gan jūsu intīmajās attiecībās viss ir kārtībā, nelieli eksperimenti vienmēr nāk par labu, lai uzfrišinātu attiecības. Nekautrējaties runāt par savām fantāzijām un vēlmēm. Nebaidieties no kaut kā jauna. Tas tikai nostiprinās jūsu kopienu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X