Lai gan parasti speciālisti sludina, ka attiecību stūrakmens ir atklātas sarunas un seksuālajiem partneriem vajag par visu izrunāties, rimminga gadījumā ar pļāpāšanu tomēr nevajadzētu aizrauties – ja gatavojaties partneri šādā veidā iepriecināt, labāk to darīt bez brīdināšanas, jo pretējā gadījumā iepriekš minēto rimminga mīnusu dēļ ir risks saņemt atteikumu.

Rimmingu speciālisti iesaka sākt ar parasto orālo seksu, bet tad pamazām tuvoties anālajai atverei. Ja iebildumi no partnera neseko, droši dodieties tālāk un sāciet ar mēli stimulēt pašu atveri.

Īpašas baudas tīkotāji var ne tikai kairināt ānusa apkārtni, bet arī pamēģināt ieslidināt mēli atverē, kur esošo nervu galu kairinājums var sagādāt spēcīgu seksuālu baudījumu.

Sievietēm, kuras nolēmušas savam partnerim taisīt rimmingu, tiek ieteikts pamēģināt tā saucamo “trombona spēli” – kamēr ar mēli un lūpām tiek apstrādāta anālā atvere, ar roku var stimulēt peni, kas vīrietim ne tikai sagādās lielāku baudu, bet arī ļaus sasniegt orgasmu. .

 Pirms ļauties rimminga priekiem speciālisti mudina atcerēties par drošības pasākumiem, jo arī šī seksa veida laikā iespējams inficēties ar HIV, hepatītu, gonoreju un citām STS.

Šī iemesla dēļ drošāk rimminga veikšanas laikā lietot kuniligam paredzētos prezervatīvus, kā arī, protams, ievērot visas higiēnas prasības – pirms rimminga nomazgāties, kā arī vēlams veikt epilāciju, kas ne tikai atvieglos piekļuvi ānusam, bet arī mazinās iespēju gūt kādu nelāgu infekciju.