Kāpēc vīriešiem patīk izmantot prostitūtu pakalpojumus?

79ece0fbedf1e8b7ce0bcdcd2c17e4df

Ģimene, bērni, tikšanās ar draugiem, izbraucieni – normāla nedēļas nogale. It kā viss šķiet ideāli, bet kas ir ja izrādās, ka vīrs darba laikā vai pēc, satiekas ar prostitūtām, maksājot viņām naudu par pakalpojumiem. Pirmā doma – KĀPĒC? Centīsimies atbildēt.

Viņiem gribās dažādību. Vīrieši, kas vairāk kā vienu reizi ir izmantojuši prostitūtu pakalpojumus, apgalvo, ka tas viņiem ir dažādībai. Rutīna viņus nomāc, bet sieva un bērni uzvelk, piespiežot viņiem tikt vaļā no liekā uzbudinājuma.

Viņiem patīk sekss bez saistībām. Sievietēm nepatīk iesaistīties ar precētiem vīriešiem. Viņas dod priekšroku brīviem, nepiesaistītiem vīriešiem, kas nerada liekas problēmas. Tāpēc vislabākais variants ir prostitūtas, kam nav šādu morāles vērtību, un viņām tas nav svarīgi.

Viņi maksā par sniegtiem pakalpojumiem. Vīrieši ļoti labi apzinās, ka viņiem būs jāmaksā tikai par seksu, nekādas liekas izmaksas – ziedi, dārglietas, utt.

Viņi grib visu. Un prostitūtas var to viņiem sniegt.

Viņiem patīk atriebties. Ja vīrietis uzzina, ka viņa sieva ir aizgājusi viņam pa kreisi, viss ko viņš grib darīt, ir atriebties. Un sliktākais ir tas, ka 90% vīriešu tā dara.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X