Kopīga pašapmierināšanās

1920x1200-hand-down-pants-panties-teasing-wallpaper

Pašapmierināšanās – nav obligāti tas jādara vienam. To var darīt kopā ar partneri. Daudziem pāriem patīk noskatīties, kā vņu partneri pašapmierinās, kā arī paši to dara, lai iepriecinātu savu otro pusīti.

Tas ir lielisks veids kā uzkurināt kaisli pirms seksa. Kā arī ir labs glābiņš partnerim, ja otrai pusītei nav noskaņojuma nodoties seksam, vai lauzt esošo sasprindzinājumu starp viņiem.

Vēl viens kopīgs pašapmierināšanās pluss, vari ierādīt savam partnerim, kā tev patīk. Orgasmu iegūt ir viegli, bet iegūt orgasmu ar lielo O, ne katrs ir spējīgs, tam ir jābūt prasmēm. Un tās var apgūt kopā pašapmierinoties, un papētot, kas partneri uzkurina.

Lai nu kā, ir cilvēki, kas nespēj sava partnera/es klātbūtnē pašapmierināties. Vieni uzskata, ka tas ir ļoti intīmi, un to vajadzētu darīt tikai vienatnē. Citi vienkārši kautrējās. Galvenais, nekad neuzpiest, iepriekš to izrunājiet, kā ne kā, ja nebūs iterese, nebūs kaifa.

Lai nu kā, lai veidotos intimitāte, abiem partneriem ir jāiesaistās, tomēr, ne vienmēr tas ir iespējams, tāpēc, vienmēr sev var izpalīdzēt.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X