Pazīmes, kas liecina, ka viņš ir brunču mednieks

q

Lielākā daļa sieviešu savā dzīvē ir saskārušās ar vīriešiem brunču medniekiem. Viņus ir grūti atpazīt, un nopietnas attiecības ar viņiem nav iespējamas.

Kur var sastapt šādus vīriešus?

Parasti viņi ir sastopami, dažādos pasākumos, ballītes, kas norisinās nedēļas nogalēs. Šāds vīriešu tips ir patiešām vilinošs, šarmants un ar humoru. Sievietes viegli zaudē galvu.

Diemžēl, šādus vīriešus ir grūti atpazīt, bet ir dažas norādes, kas var likt tev aizdomāties.

Vai randiņš tiek iepriekš norunāts?

Šāda tipa vīrieši ir spontāni. Ja tev neizdodas ar viņu sarunāt randiņu, iespējams to labāk arī nevajag. Viņš nekad neko neplāno uz priekšu. Nedomā par ilgtermiņa attiecībām, katru dienu maina savas domas attiecībā uz partneri un savām vēlmēm.

Kad un kur jūs tiekaties?

Svarīgi ir pievērst uzmanību, kur noris jūsu tikšanās. Ja viņš ar tevi satiekas tikai vēlu vakaros vai nedēļas nogalēs, ir vērts bažīties. Kur jūs satiekaties? Uz klubu? Pie viņa? Tas liecina, ka viņam nav padomā ilgtermiņa attiecības. Viņš tiekas tikai izklaides pēc.

Kā viņš runā?

Viņš vienmēr zina ko teikt, un atbildes ir „godīgas”. Ir tāda sajūta, ka viņš ir praktizējies tajā, ko sievietes grib dzirdēt, un to arī saka. Tāpēc, neesi muļķe, ne viss, ko viņš saka ir tas, ko patiesi domā. Visticamāk, ka viss teiktais ir iemesls ievilkt tevi gultā.

Pievērs uzmanību viņa anketām sociālajos tīklos

Vai viņa Facebook anketā nav aizdomīgi daudz draugu? Vai komentāri zem bildēm, pārsvarā ir sieviešu? Tas ir vēl viens rādītājs, ka viņš ir spēlmanis, un nekad nebūs tavs vienīgais.

Protams, katrs cilvēks ir atšķirīgs. Un nav jāsāk stresot, ja viena no augstāk minētām pazīmēm atbilst. Iepazīsti tuvāk, un noskaidro vai patiesi viņš ir brunču mednieks. Tomēr, ja pati dod priekšroku vienas nakts sakariem, tad šāda tipa vīrietis ir ideāls. Viņš būs atvērts kamēr attiecības aprobežosies ar izklaidi, tāpēc esi gudrāka un priecājies par dzīvi!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X