Seksuālās izmantošanas spēles

url-41

Erotiska rakstura spēles nevajadzētu jaukt ar sadomazohismu. Sadomazohisms nav spēle, un nav domāta jauniešiem. Piespiedu spēles, tā nav tikai iejušanās lomā, maskarāde, kur galvenā lomā ir savstarpējas cilvēku attiecības.

Tā ir ļoti aizraujoša spēle, bet to var spēlēt tikai partneri, kas viens uz otru pilnībā var paļauties, kas var apstatāties brīdī, kad kļūst par karstu, nepārvēršot šo spēli perversā huligānismā. Šīs spēles galvenais uzdevums, gūt varu pār sievieti, bet ļaujot viņai pietiekami pretoties.

Lūk, daži scenāriji:

  1. Es nevēlējos, bet tu mani tik un tā paņēmi ar varu, izvaroji. Lai ko arī teicu, un kā iebildu, tu manī neklausījies.
  2. Mans ķermenis alkst pēc tevis, bet mani principi neļauj mesties tavos apskāvienos.
  3. Lūk, ko tu ar mani izdarīji! Tu ļauj viņam sevi kontrolēt, tomēr esi par to neapmierināta. Var pieminēt, ka tu atteicies no ģimenes, vīra, utt., dēļ viņa.
  4. Tu jūties vientuļa, partnera pamesta, attiecīgi, pēc nekontrolētas dzeršanas, ļāvies cita vīrieša apskāvieniem, un ne reizi vien. Tevi par to vajadzētu bargi sodīt.
  5. Tu saproti, ka ar viņu vairs nevēlies būt kopā, bet seksuālā pievilcība neļauj vienkārši aiziet.

Šādas lomu spēles ne tikai piedod asumu attiecībām, bet var sajust varenumu pār partneri.

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X