Striptīzs mīļotajam

491251

Uzbudinājuma laikā, mēs visu gribam sasteigt, ātri noraut drēbes, ļauties kaislei, kas visnotaļ ātri arī beidzas. Iesakām izbaudīt, pieiet tam visam lēnām.

 

Demonstrējot savu kailo ķermeni, vīrieša miesa un asinis uzkarst. Turklāt, mazliet noslēpuma, tikai uzbudina vēl vairāk. Striptīzs radīs noslēpumainību, kas vilinās pamazām pārejot kaislē. Nav noslēpums, ka skaista, neuzbāzīga erotiskā deja pacels vīrieti mākoņos. Turklāt pēc skaistas demonstrācijas, patīkami pāriet pie fiziskām nodarbēm, kas beidzas ar laimīgām beigām. Tāpēc, nekad nav par vēlu iemācīties erotiski dejot, lai aplaimotu savu partneri ar vilni fantastisku emociju. Lūk, daži ieteikumi iesācējām.

  1. Erotiska apakšveļa. It īpaši, par godu šāda veida dejai, ir jānopērk uzbudinoša apakšveļa. Apakšveļai jābūt uzbudinošai, bet tai pat laikā nedrīkst ierobežot tavas kustības. Visiem zināms, ka vīrieši mīl ar acīm. Tāpēc apakšveļa, kas piesaista uzmanību ir svarīgs erotiskās dejas elements.
  2. Atmosfēra. Radi romantisku atmosfēru iededzot sveces. Ļauj iekārtoties partnerim ērtāk un izbaudīt skatu.
  3. Mūzika. Izvēlies pareizo mūziku, kas ir diezgan sarežģīti. Ja striptīzs tiks dejots pirmo reizi, tad ieteicams izvēlēties nomierinošu maigu melodiju, kas neveicina papildus uzbudinājumu vai bailes.
  4. Roku kustības. Dejojot nedrīkst aizmirst par roku kustībām. Nekautrējies, papildini kustības ar glāstiem. Ļauj partnerim jukt prātā no skata, ko piedāvāsi.
  5. Kustībā glāstot sevi nedrīkst aizmirst arī par partneri. Tā ir sava veida priekšspēle, tāpēc partnerim ir jābūt iesaistītam. Maigi paglāstiet partnera ķermeņa daļas, kā krūtis, kaklu, un noskūpstiet lūpas, nedaudz paķircinot.
  6. Acu kontakts. Acu kontakts uzjundīs vairāk emociju, tāpēc būtiski to noturēt.
  7. Partnerus ļoti uzbudina, ja sievietes ritmā kustina dibenu. Grūti pretoties šāda veida kustībām.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X