Valentīndienas dāvanas, kam nav nepieciešama nauda

n-VALENTINES-DAY-SEX-large570

Kā izrādīt mīlestību ne vārda nesakot un ne kapeikas netērējot? Ļoti svarīgi ir prast pārsteigt, būt kreatīvam/ai. Kāpēc gan šogad neizpaust savu mīlestību ar rīcību, mazāk vārdiem.

Dažas idejas, kas noderēs, gan sievietei, gan vīrietim.

Iemīļotā mēteļa kabatā atstāj zīmīti. Zīmītē uzraksti par kādām jums svarīgām atmiņām, kopā pavadīto laiku, vai vienkārši izsaki komplimentus.

Vari uz darbu ainest viņa/as mīļoto ēdienu, un kopīgi paēst pusdienas. Bet esi iecietīgs/a, ja partnerim/ei neatradīsies laiks paēst ar tevi kopā, galvenais pati ideja un mēģinājums pārsteigt, kas noteikti tiks novērtēts.

Agrākos laikos mēs ieteiktu ierakstīt kaseti vai disku ar savām mīļākajām dziesmām, vai dziesmām, kas asociējas ar jūsu kopā pavadīto laiku, tagad – USB. Vari sastādīt dziesmu sarakstu un savam/ai mīļotajam/ai nosūtīt to pa e-pastu.

Izpildi partnera/es kvēlāko seksuālo fantāziju. Ja nezini viņa/s fantāzijas, mēģini piedāvāt kādu savu , kas varētu patikties tavai otrai pusītei. Noteikti neaizmirstiet par koda vārdu, kas partnerim/ei ir jāpasaka, kad vēlas lai spēle apstātos, ja ir aizgājis par tālu.

Sniedz savam/ai partnerei erotisko masāžu. Izvēlies eļļu ar siltinošu efektu, kā arī lubrikantu, kas noteikti noderēs. Lai tam piedotu asumu, vari izmantot sveces, kuras tik ļoti neuzkarst, tādējādi izmantot to vasku arī uz ķermeņa.

Uzdāvini kalendāru ar seksīgām bildēm. Iespējams tas ir klišejiski, toties pacels tavu ego, un otrai pusītei tas noteitki patiks.

Uztaisi tetovējumu ar mīļotā/s vārdu. Protams, pagaidu! Tas noteikti atstās iespaidu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X