Viena erotiskā rotaļlieta, dažādi partneri, vai tas ir normāli?

8125314218_5c77eca08b_o

28 gadus vecā Monika, jautāja, vai ir ētiski izmantot vienu un to pašu seksa rotaļlietu ar dažādiem partneriem:

Mēs ar draugu esam kopā vairākus mēnešus, un esam kā traki viens bez otra. Tāpēc, pamēģināt seksā ko jaunu nav nekas pārsteidzošs. Viņš man piedāvāja izmēģināt strap-on (pielikto locekli), un es, protams, uzreiz piekritu. Toties man radās ducis jautājumu brīdī, kad viņš šo rotaļlietu izņēma no sava skapja.

Vai ir kāda seksa rotaļlietu lietošanas etiķete? Vai vienu un to pašu rotaļlietu var pielietot seksā ar vairākiem partneriem?

Piem., pārim esot kopā un izmantojot seksa rotaļlietas pats par sevi ir saprotams, ka attiecību izbeigšanas gadījumā, jāšķiras arī no intīmprecēm. Ne tikai no ētikas viedokļa, bet arī no higiēnas. Protams, tās var notīrīt, bet fakts paliek fakts, ka tās ir lietotas ar kādu citu partneri.

Vai seksa rotaļlietas var pārstrādāt?

Ir cilvēki, kam mājās ir iekrājušās pāris intīmpreces, laiks tās nomainīt, tāpēc rodas jautājums, vai tās vienkārši izmest vai nodot pārstrādei, kas labi videi.

Silikonu un lateksu pārstrādā, tāpēc nav iemesla uztraukties par vides piesārņojumu. Tomēr, ar šķirošanu Jūsu vietā nenodarbosies, jūsu uzdevums, pašam mest tiem paredzētos konteineros.



Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X