Seksa pozas ko piekopt publiskās vietās

B8ZGAfOIYAAdbEV

Vasara – lielisks gadalaiks, kad izbaudīt seksu pie dabas. Lūk, dažas pozas, kas nav tik uzkrītošas apkārtējo skatienam.

Nerātnības zem dvieļa

Ieteicamā vieta: parks vai pludmale

Atrodoties parkā vai pludmalē, kur parasti ir daudz cilvēku, vislabāk var paslēpties zem dvieļa. Atbrīvojaties no apakšējā apģērba un izbaudiet. Varat izmantot rokas, pirkstus labākai stimulācijai. Un siltais dvielis tikai pastiprinās emocijas.

Mežcirtēja poza

Ieteicamā vieta: pie dabas, mežā

Dodieties uz mežu, kur nav cilvēku. Iekārtojaties ērti uz kāda baļķa. Pievērsiet uzmanību, lai tas būtu tīrs, bez insektiem, un, protams, drošs, seksam. Sievietei jāapskauj baļķis, bet vīrietis viņa iekļūst no aizmugures.

Izdomu telts

Ieteicamā vieta: pļava, kur gara zāle, vēlams tuvu kādam ciematiņam.

Telts jūs nodalīs no apkārtējiem, bet tai pat laikā piedos asumu seksam, zinot, ka viņi ir turpat blakus. Sieviete noguļas uz muguras un piepaceļ kājas, lai vīrietim vieglāk iekļūt. Sekss būs intensīvāks, tādējādi arī satriecošāks.

Tarzāna poza

Ieteicamā vieta: mājas dārzā

Domāju, ka gandrīz katrs ir izmēģinājis seksu krūmos. Vislabākā poza, sieviete apskauj vīrieša gurnus, vīrietis tur viņu piepaceltu pie dibena, lai nenosmērētos. Tomēr krūmi darīs savu, skrāpēs durs, kas piedos asumu.

Publisks likumpārkāpums

Ņemiet vērā, ka publisks sekss ir nopietna lieta, ir jābūt pārliecinātiem, ka patiesi to vēlaties darīt. Tāpat ir jāpievērš uzmanība tam, kur to darīsiet, un kas būs skatītāji. Svarīgi, lai apkārt nebūtu bērni. Neesiet pārāk uzbāzīgi, lai nerastos konflikta situācijas.

Laiks pie dabas

Pēc garās ziemas, pavasaris ir lielisks laiks kad doties pie dabas, un nodoties baudai. Uzmanīgi izvēlaties vietu, lai nebūtu jāsatraucas un jākautrējas no apkārtējo skatieniem. Relaksējaties, eksperimentējiet, pamainiet vietu un galvenais izbaudiet!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X