Reģistrācija

Fetišs

Nav konkrētas definīcijas, kā noraksturot, kas ir fetišs, jo katram tas nedaudz atšķiras. Būtībā tā ir izteikta koncentrēšanās uz kādu ārējo objektu, kas cilvēkam saistās ar seksualitāti, baudas gūšanu no lietas, procesa vai situācijas. Šīs lietas pašas par sevi var arī nebūt seksuālas, bet liek tā justies pašam konkrētajam cilvēkam. Dažus uzbudina latekss, ādas smarža, garas zeķes, papēži u.c. Lieliskākais risinājums tam visam ir tas, ka fetišists var gūt baudu arī bez sievietes, tikai no tām lietām, kas viņu uzbudina un ļauj sasniegt orgasmu. Tas nav nekas nosodāms, jo šo vājību izmantošana nenodara zaudējumus konkrētajam uzbudinājuma objektam. Fetišs dod daudz iespēju piedzīvot jaunas sajūtas, dažādas iepriekš neredzētas un neizjustas lietas, izjust seksuālo daudzveidību. Mūsdienās tas vairs netiek uzskatīts kā kaut kas izvirtis, vulgārs vai kā citādi ārpus normas, jo tas, ja netiek pārspīlēts, nevienam nenodara neko sliktu un var tikt izmēģināts daudzu cilvēku vidū. Solis pretī tam ir arī interneta portāls, kas piedāvā iespēju atrast līdzīgi domājošos un dalīties pieredzē, gūt jaunu.

Kāpēc Jums vajadzētu reģistrēties?

Daļu no tā, ko sniedz fetišs var izbaudīt, reģistrējoties portālā un atrodot cilvēkus ar līdzīgām interesēm un vēlmi iegūt lielisku baudu bez aizspriedumiem. Pieaugušo iepazīšanās saits sniedz iespēju iepazīsties ar īstiem seksa partneriem, kas ietver sevī visu Latviju. Atsevišķi ir izveidota meklēšanas sistēma, kas ļauj atlasīt sev vēlamos un interesējošos cilvēkus. Plašās izvēles atvieglošanai, ir pieejami arī liela galerija, kas sevī ietver erotiskas bildes. Ir viegli aplūkot savus un citu lietotāju erotiskos albumus. Ja rodas interese arī video materiālā, atsevišķā sadaļā var atrast arī to. Portāla lietotāji var brīvi izmantot iespēju arī rīkot dažādus pasākumus, kas var būt lielisks aizsākums jaunai pieredzei un piedzīvojumiem. Savā pieredzē un interesēs var dalīties arī forumā. D-grāmata ir lielisks risinājums savu pārdomu izpaušanai, atrast citus erotiskos stāstus, kas skar šo un daudzas citas tēmas, kā arī atrast arī līdzīgi domājošos. Pieejamas ir arī dažādas interesantas pieaugušo spēles, kas raisīs fantāziju un nodarbinās prātu pareizā virzienā. Neviens šeit nav pasīvs. Katrs atradīs tur kaut ko, kas sniegs baudu agrāk vai vēlāk, turklāt reģistrēšanās ir pilnībā bez maksas un aizņems tikai dažas minūtes no pārējā laika, kas varēs tikt ieguldīts savu seksuālo vajadzību apmierināšanai, kas nav nekas aizliegts un nelikumīgs. Katram ir jāizbauda šādu lietu priekšrocība. Tas ir lielisks veids, kā atrauties no ikdienas patīkamā veidā. Šādas lietas uzrunā un piesaista katru. Jums būs pieejami dažādi resursi savu interešu sasniegšanai jebkurā diennakts laikā un vietā, kur ir pieejams internets.

Es esmu/ Mēs esam:      
Lietotājvārds:
Parole:
Parolei ir jāsastāv no min 6 zīmes.
Apstiprināt paroli:
E-pasts:
One.lv e-pasta domēns ir aizliegts. Tava e-pasta adrese tiks turēta slepus.
Dzimšanas datums:   
Valsts:
Valsts / Reģions:
Pilsēta:
Es meklēju:                
  Noteikumi
  Piekrītu savu personīgo datu uzglabāšanai saita datu bāzē un to izmantošanai informatīvos un reklāmas nolūkos ar e-pasta un SMS starpniecību. Apstiprinu, ka esmu 18 gadus vecs/-a.

Online palīdzība

MSN: info@clubx.lv
Skype: info_clubx.lv
Tālr: +37128155415
Pr.-Pk., 10:00 - 18:00

Fetišs - FORUMS

  Tēma Kopā atbildes Autors Kopā apskati Pēdējā ziņa
Tava ādas jaciņa 0 raitisgobins 715 2019 Marts 5 00:48
raitisgobins
Gribu nedaudz bargāk 0 BeautifulOne 1194 2019 Februāris 19 14:28
BeautifulOne
Fetiša veidi 27 miau_cx 35627 2019 Februāris 10 12:49
sissytis
Biksīšu ostīšana 1 sparrowie 2343 2019 Janvāris 28 15:12
Supermen444
Nogribējusies 6 saartaaroze 1546 2019 Janvāris 18 01:32
Daunis83
...