Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Flash spēles

Lapa19 no 19
«1...18|19
Patiess ieguvums
Palīdzi Džeikam saulainajā Beverlihilsā sadabūt meiteni. Tikai nesatraucies ja meitene tev atsaka, tas nenozīmē ka viņa ir vieglas uzvedības sieviete. Nenokar galvu, un mēģini vēlreiz.
Sporta zāle
Atrodoties sporta zālē, ir jāveic pareizie gājieni, lai iepazītos, ieinteresētu meiteni, un galu galā – dabūtu viņu gultā. Bet uzmanies, ja spersi nepareizu soli, iegūsi kurvīti.
Lasvegasa
Palīdzi Džeikam sadabūt meiteni. Tikai nesatraucies ja meitene tev atsaka, tas nenozīmē ka viņa ir vieglas uzvedības sieviete. Nenokar galvu, un mēģini vēlreiz.
Pavasara brīvdienas
Spēles gaitā ir jāizvēlas pareizie gājieni, lai ievilinātu gultā sievieti. Ja veiksi nepareizu gājienu, paliksi tukšā.
Hiper kubs
Atrodoties hiper kubā, Jums ir japārvar dažādi sķēršļi un jāatrod izeja, kas Jūs pārvietos nākamajā līmenī. Spēlei ir trīs grūtības pakāpes.
Trušu sapārošana
1.Jāsapāro sieviešu dzimtas truši ar vīriešu dzimtas trušiem.
2.Jāizvairās no meteorītiem
3.Jātur pa gabalu no elektriskā žoga
4.Jāsapāro 8 truši, lai uzvarētu

1.Nedrīkst sapārot vienāda dzimuma trušus
2.Nedrīksts sapārot ar trušiem, kas stavoklī
3.Neļaut trušu mazuļiem spēlēties žoga tuvuma
4.Nebarot viņus
Boom Boom volejbols
Spēles mērķis ir dabūt bombu pretinieku laukumā, samazinot boom boom pretošanās spējas. Ja pa bombu uzsitīsiet trīs reizes, tā uzsprāgs tieši virs Tavas galvas. Zaudējis esi tad, ja Tev vai Tavam pretiniekam nav vairs boom boom pretošanās spēju. Vēlu veiksmi! Spēlēt var viens un divatā.
Spēļu automātu striptīzs
Spēļu automātu striptīzs - Liec likmes, rauj kloķi. Jo lielāku summu iegūsi, jo lielāka iespēja samaksāt par striptīzu blakus esošajai meitenei.
Lapa19 no 19
«1...18|19
...