Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Flash spēles

Lapa2 no 19
«1|2|3...19»
Izlaušanās no cietuma
Dažās valstīs ir ļoti strikti likumi. Mūsu varonim Danielam nebija ne jausmas, ka par kartupeļu maisa nozagšanu var saņemt nāves sodu. Par viņa sargu tika nolīgta jauka un seksīga meitene. Šodien viņam ir pēdējā iespēja izmukt no cietuma. Palīdzi viņam apmuļķot sardzi un izglābt viņa pakaļu.
Savaldzini sprogaino zaķi
Seksīgi blondais zaķis ir ļoti liela Džerija Springera šova piekritēja. Ja tu būtu tik foršs kā Džerijs, iespējams iekļūtu viņas biksītēs. Tad ko tu vēl gaidi? Pieklauvē pie durvīm un pierādi savas prasmes. Jautru laika pavadīšanu.
Raganu grupņiks
Galvenais personāžs ir seksu mīloša sarkanmataina meitene. Viņa meklē varonīgus bruņiniekus, kas gatavi pievienoties viņas izklaides braucienam. Ir divi vīri, kas gatavi apmierināt viņas vajadzības, bet tā kā izbrauciens var būt riskants, viņi vispirms vēlas saņemt naudu. Tā kā, naudas ko piedāvāt viņai nav, viņa piedāvā parādīt savas lielās krūtis.
Biedrs vilcienā
Šīs spēles varonis ir Denijs. Iespējams viņu īpašu padara tas, ka viņam patīk iesaistīties ekstrēmā seksā un izklaidēties publiskās vietās. Šoreiz viņš metro satiek skaistu pāri: apburošu meiteni ar sportisku figūru un viņas uzpumpēto draugu. Meitene atļauj viņam uzņemt bildi, un tas Denijam sniedz iespēju palūkoties meitenei zem svārkiem.
Savaldzini Laru Kroftu
Skaistā un seksīgā Lara Krofta ir atgriezusies. Tu nekad neesi redzējis viņas labāko uzvedību, jo viņa vienmēr ir vēlējusies saņemt pēc iespējas vairāk baudas, arī fiziskā ziņā. Ko tu darītu, lai liktu atcerēties tavu vizīti? Vienkārši ievilini viņu dzīvoklī, izģērb un tā pamatīgi izdrāz. Veiksmi!
Nūdistu pludmale
Divas meitenes dodas uz nūdistu pludmali sauļoties. Tur viņas satiek neķītro kaimiņu, kurš atstāj diezgan labu iespaidu ar savu lielo locekli. Meitene ar lielām krūtīm un dibenu palūdz viņam uzziest sauļošanās krēmu... Puisis saprot, ka meitene ir griboša un nolemj viņai veikt super seksīgu masāžu.
Privātais treniņš
Šajā spēlē, tu strādā par vingrošanas skolotāju. Tu pielieto daudz īpašu treniņa metožu, lai studenti gūtu uzvaras. Šonedēļ tev ir privātas stundas ar skaisto meiteni Džeidu. Šis treniņš atstās patīkamu pieredzi.
Smagi mācīties
Kas kavē meitenes regulāri apmeklēt skolu un mācīties? Protams, lieliskā nakts dzīve, ballītes, klubi, diskotēkas, bāri, puiši un kaislīga seksa! Lūk, kas tāds notika ar mūsu seksīgo varoni. Visu semestri viņa izklaidējās, bet tagad ir laiks atstrādāt nokavētos darbus! Un kā izskatās viņai ir savs plāns, kā to izdarīt!
Paņemt priekšā mana kaimiņa sievu
Tu nolēmi apciemot savu kaimiņu, bet izrādās viņa nav mājās. Toties ir viņa pievilcīgā sieva, kurai jau labu laiku nav bijis seksa. Tu novelc viņas kreklu, krūšturi....sāc glāstīt krūtis. Un kas notiks tālāk, uzzināsi no spēles.
Zvejošana ar dildo
Šeit tu vari uzzināt, kas zvejošanu padara tik īpašu un jautru. Paņem laivu, makšķeri, pāris dildo un dodies uz ezeru. Noķer pēc iespējas vairāk nāriņu un nirēju, un izdrāz tās
Kājstarpes masāža
Ceļā uz koledžu, seksīgā meiča saņem kājstarpes masāžu no kāda svešinieka. Tā vietā, lai lūgtu palīdzību, viņa ļaujas un sasniedz orgasmu, kā tāda palaistuve!
Pludmales spiegs
Šīs spēles varonim ir neparasts hobijs: doties uz pludmali un slepus novērot sievietes, kas sauļojas bez augšiņas vai kailas. Šoreiz viņš var gūt vēl lielāku baudu, tu viņam palīdzēsi nokļūt tuvāk kādai no šīm skaistulēm un izdrāzt viņu.
Tumšā ragana
Tev kaimiņos ir ievākusies jauna meitene. Viņa ir ļoti seksīga, viscaur melnā ģērbta, meitene. Varu saderēt, ka viņa atsūkājot varētu tev likt beigt ar asinīm. Viņa patiesi izskatās pēc raganas. Izliecies, ka tev patīk maģija un smagais metāls, un paņem viņu priekšā!
Ar stopiem
Tu dodies uz Bay City un ceļojuma nobeigumā tu satiec skaistu meiteni, kura piekrīt tevi paņemt savā mašīnā. Nepalaid garām savu iespēju...
Lapa2 no 19
«1|2|3...19»
...