Pērļu dāvanu komplekts

Pērļu dāvanu komplekts
DāvanuSala.lv sniedz Jums iespēju izvēlēties kādu no SPA procedūrām, gardēžu degustācijām vai gardām vakariņā, romantisku atpūtu vai iepazīšanās ceļojumu. Tā pat variet izvēlēties kādu no lidojumu, lēcienu vai ekstrēmajām izklaidēm, vai jebkuru no mūsu piedāvātajām izklaidēm. Izklaides ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā.
Dāviniet ne tikai neaprakstāmus iespaidus, bet arī iespēju izvēlēties kādu no 150 dažādām izklaidēm! Izklaides ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Dāvanu komplektā atradīsiet piedāvājumus skaistākajās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas vietās, aizraujošus lidojumus ar gaisa baloniem, iegrimt ekstrēmu emociju pasaulē, kā arī daudz citu izklaižu, kas iepatiksies ikvienam. Izvēlies kādu no mūsu piedāvātajām izklaidēm un atpūties patīkami. Izklaišu sarakstu atradīsiet šeit: Pērļu izklaižu saraksts Izvēle no 150 dažādām izklaidēm Izklaides Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā Vairāk kā 10 izklaižu kategoriju Dāviniet neaprakstāmus iespaidus un izvēles brīvību! Šajā piedāvājumā iekļauts:
Izvēlētā izklaide no Pērļu dāvanu komplekta saraksta www.davanusala.lv/lv/232-perlu-izklaizu-saraksts;

Svarīgi: Dāvanu komplekts obligāti jānomaina uz Jūsu izvēlēto izklaidi pirms Jūs dodieties pie pakalpojuma sniedzēja! Ja vēlaties izmantot dāvanu komplektu ārpus Latvijas, lūdzam rakstīt uz [email protected]. Dāvanu komplektu nav iespējams nomainīt uz DāvanuSala.lv dāvanu karti. Izvēlētās izklaides derīguma termiņš paliek tāds pats, kāds bija Jūsu dāvanu komplektam. Dāvanu karti var izmantot 1 pirkuma laikā. Neizmantotā dāvanu kartes summa automātiski tiek anulēta. 
8286
Ieteicamā prece
...