Dāvanu komplekts "Iepazīsti Rīgu"

Dāvanu komplekts "Iepazīsti Rīgu"
DāvanuSala.lv sniedz Jums iespēju izvēlēties kādu no SPA procedūrām, gardēžu degustācijām vai gardām vakariņā, romantisku atpūtu vai iepazīšanās ceļojumu. Tā pat variet izvēlēties kādu no lidojumu, lēcienu vai ekstrēmajām izklaidēm, vai jebkuru no mūsu piedāvātajām izklaidēm. Izklaides ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā.
Vēlies iepazīt mūsu galvaspilsētu - Rīgu? Rīga ir viennozīmīgi viena no skaistākajām Latvijas pilsētām, kas var piedāvāt ne tikai neaprakstāmus skatus, bet arī dažādus pakalpojumus un izklaides. Ar šo dāvanu komplektu Jūs varēsiet izvēlēties sev tīkamākās izklaides Rīgā - sākot no relaksējošām SPA procedūrām, beidzot ar sātīgām vakariņām kādā no Rīgas restorāniem, vai asins stindzinošu lidojumu virs Rīgas. Visa Rīga - Jūsu rokās! Izklaižu sarakstu atradīsiet šeit: "Iepazīsti Rīgu" Izvēle no vairāk nekā 500 dažādu izklaižu Dāvini ne tikai patīkamus mirkļus Rīgā, bet arī izvēles brīvību! Šajā piedāvājumā iekļauts:
Izvēlētā izklaide vai izklaides no dāvanu komplekta Iepazīsti Rīgu izklaižu saraksta - www.davanusala.lv/lv/900-davanu-komplekta-iepazisti-rigu-izklaizu-saraksts;

Svarīgi: Dāvanu komplekts obligāti jānomaina uz Jūsu izvēlēto izklaidi / izklaidēm pirms Jūs dodaties pie pakalpojumu sniedzēja! Dāvanu komplektu nav iespējams apmainīt uz DāvanuSala.lv dāvanu karti. Izvēlētās izklaides derīguma termiņš ir tāds pats, kāds ir norādīts uz šī dāvanu komplekta. Dāvanu komplektu var izmantot 1 pirkuma laikā. Neizmantotā dāvanu komplekta summa automātiski tiek anulēta. 
4143
Ieteicamā prece
...