Neesi lietotājs??
Reģistrējies
« »
Pasākumu galerija

Filtrs   

Pilsēta:

Pasākuma veids:


Dzimums:
 
 
 

Vecums no līdz

 


Lietotājvārds:

The Chemical Brothers

Visi reiveri apvienojaties! Pirmo reizi, Lietuvā savu elektroniskās mūzikas vēsturi prezentēs grupa The Chemical Brothers. Koncerts norisināsies Siemens Arēnā(Viļņā), sestdienā, 13. Jūnijā. Šis ir vienīgais viņu concerts Baltijas valstīs.

Pēdējo 20 gadu laikā, The Chemical Brothers ir definējuši elektroniskās mūzikas dzīves ideju. Šajā laikā, viņu šovi ir ceļojuši no maziem Britu klubiem, līdz pat pasaulē pieprasītākajiem festivāliem, iespaidīgākajās vietās. Visu šo laiku, viņi ir pieturējušies pie pamata idejas: ka priekšnesumiem ir jārada sava neatkārtojam audio/video atmosfēra, kur cilvēki var zaudēt sevi laikā un telpā.

The Chemical Brothers kopā ar direktoru un vizālo mākslinieku Adam Smith turpina radīt halucigēnus rezultātus, kas atstājuši neaizmirstamu iespaidu uz visu pasauli. Drīzumā, grupa plāno nākt klajā ar astoto studiju albumu.

Biļetes ir ierobežotā daudzumā, un tās tiek ātri izpirktas: BIĻETES
Pasākuma veids Ballīte
Pasākums ir Publisks
Valsts Lietuva
Pilsēta Vilnius
Kur Siemens Arēna
Sākuma datums 13 Jūnijs 2015 20:30
Beigu datums 13 Jūnijs 2015 00:00
Izveidots 7 Maijs 2015

Pasākuma dalībnieki

3

Rīga

Rīga

Rīga
Lai kļūtu par Pasākuma dalībnieku, lūdzu nospied "Pievienoties" pogu. Ņem vērā, ka PRIVĀTAJOS PASĀKUMOS, par dalībnieku kļūsi tikai pēc organizatora apstiprinājuma.
...