Neesi lietotājs??
Reģistrējies
« »
Pasākumu galerija

Filtrs   

Pilsēta:

Pasākuma veids:


Dzimums:
 
 
 

Vecums no līdz

 


Lietotājvārds:

EROTS 2016

2016. gada februārī norisināsies Erots, kas svinēs savu 18. jubileju. Festivāla apmeklētājiem būs iespēja vienlaikus baudīt gan vērienīgu intīmpreču izstādi un pārdošanu, gan ar erotiku piesātinātus priekšnesumus dažādām gaumēm.
2 dienas un 2 naktis uz galvenās skatuves un stendu skatuvēm – sieviešu un vīriešu striptīzs, seksdīvas, lesbiešu šovi, performances, klubu dejas, kā arī priekšnesumi asāku izjūtu cienītājiem.
Tāpat, šogad visi ir laipni gaidīti mūsu ClubX.lv stendā, kur varēsiet atpūsties un izbaudīt pasākuma atmosfēru.
Karsta, ugunīga un satricinoša izklaide! 18+
Sīkāka info erots.lv


В 2016 году Эротс будет отмечать свое 18-летие. Гости фестиваля смогут насладиться большой выставкой-продажей интимтоваров и насыщенным с эротическими спектаклями на любой вкус.
2 дня и 2 ночи на главной сцене и сценах в стендах - мужской и женский стриптиз, порнозвёзды, лесби-шоу и перфомансы , клубные танцы, а также выступления любителей адреналина.
Кроме того, и в этом году все желающие могут посещать наш ClubX.lv стенд, где вы можете расслабиться и насладиться атмосферой мероприятия.
Горячее, огненное и сокрушительное развлечение! 18 +
Инфо подробнее erots.lv

Pasākuma veids Ballīte
Pasākums ir Publisks
Pilsēta Rīga
Kur Ķīpsalas Halle, Ķīpsalas iela 8
Sākuma datums 20 Februāris 2016 00:00
Beigu datums 20 Februāris 2016 03:00
Izveidots 21 Decembris 2015

Pasākuma dalībnieki

9

Rīga

Rīga

Jelgava

Rīga

Saulkrasti

Rīga

Rīga

Tukums

Rīga
Lai kļūtu par Pasākuma dalībnieku, lūdzu nospied "Pievienoties" pogu. Ņem vērā, ka PRIVĀTAJOS PASĀKUMOS, par dalībnieku kļūsi tikai pēc organizatora apstiprinājuma.
...