Registration

Fetišs

Nav konkrētas definīcijas, kā noraksturot, kas ir fetišs, jo katram tas nedaudz atšķiras. Būtībā tā ir izteikta koncentrēšanās uz kādu ārējo objektu, kas cilvēkam saistās ar seksualitāti, baudas gūšanu no lietas, procesa vai situācijas. Šīs lietas pašas par sevi var arī nebūt seksuālas, bet liek tā justies pašam konkrētajam cilvēkam. Dažus uzbudina latekss, ādas smarža, garas zeķes, papēži u.c. Lieliskākais risinājums tam visam ir tas, ka fetišists var gūt baudu arī bez sievietes, tikai no tām lietām, kas viņu uzbudina un ļauj sasniegt orgasmu. Tas nav nekas nosodāms, jo šo vājību izmantošana nenodara zaudējumus konkrētajam uzbudinājuma objektam. Fetišs dod daudz iespēju piedzīvot jaunas sajūtas, dažādas iepriekš neredzētas un neizjustas lietas, izjust seksuālo daudzveidību. Mūsdienās tas vairs netiek uzskatīts kā kaut kas izvirtis, vulgārs vai kā citādi ārpus normas, jo tas, ja netiek pārspīlēts, nevienam nenodara neko sliktu un var tikt izmēģināts daudzu cilvēku vidū. Solis pretī tam ir arī interneta portāls, kas piedāvā iespēju atrast līdzīgi domājošos un dalīties pieredzē, gūt jaunu.

Kāpēc Jums vajadzētu reģistrēties?

Daļu no tā, ko sniedz fetišs var izbaudīt, reģistrējoties portālā un atrodot cilvēkus ar līdzīgām interesēm un vēlmi iegūt lielisku baudu bez aizspriedumiem. Pieaugušo iepazīšanās saits sniedz iespēju iepazīsties ar īstiem seksa partneriem, kas ietver sevī visu Latviju. Atsevišķi ir izveidota meklēšanas sistēma, kas ļauj atlasīt sev vēlamos un interesējošos cilvēkus. Plašās izvēles atvieglošanai, ir pieejami arī liela galerija, kas sevī ietver erotiskas bildes. Ir viegli aplūkot savus un citu lietotāju erotiskos albumus. Ja rodas interese arī video materiālā, atsevišķā sadaļā var atrast arī to. Portāla lietotāji var brīvi izmantot iespēju arī rīkot dažādus pasākumus, kas var būt lielisks aizsākums jaunai pieredzei un piedzīvojumiem. Savā pieredzē un interesēs var dalīties arī forumā. D-grāmata ir lielisks risinājums savu pārdomu izpaušanai, atrast citus erotiskos stāstus, kas skar šo un daudzas citas tēmas, kā arī atrast arī līdzīgi domājošos. Pieejamas ir arī dažādas interesantas pieaugušo spēles, kas raisīs fantāziju un nodarbinās prātu pareizā virzienā. Neviens šeit nav pasīvs. Katrs atradīs tur kaut ko, kas sniegs baudu agrāk vai vēlāk, turklāt reģistrēšanās ir pilnībā bez maksas un aizņems tikai dažas minūtes no pārējā laika, kas varēs tikt ieguldīts savu seksuālo vajadzību apmierināšanai, kas nav nekas aizliegts un nelikumīgs. Katram ir jāizbauda šādu lietu priekšrocība. Tas ir lielisks veids, kā atrauties no ikdienas patīkamā veidā. Šādas lietas uzrunā un piesaista katru. Jums būs pieejami dažādi resursi savu interešu sasniegšanai jebkurā diennakts laikā un vietā, kur ir pieejams internets.

I'm/We're a:      
Username:
Password:
Password should consist of min 6 characters.
Confirm Password:
Email:
Your email is needed if you forgot your pssword
(email will be used to resend pasword if you forget it)
Birth Date:   
Country:
State / Region:
City:
I'm Searching for:                
  Terms and Conditions
  I agree that my personal data would be collected in portal data base and used for information and advertising e-mails and SMS. I confirm that i'm 18 years old.

Online Help

MSN: info@clubx.lv
Skype: info_clubx.lv
Tel.: +37128155415
Mon-Fri 10am – 6pm

Fetišs - FORUMS

  Subject Total Replies Author Total Views Last Message
Fetiša veidi 27 miau_cx 33415 2019 February 10 12:49
sissytis
Biksīšu ostīšana 1 sparrowie 1130 2019 January 28 15:12
Supermen444
Nogribējusies 6 saartaaroze 431 2019 January 18 01:32
Daunis83
Sievietes es vēlos kaisli! Ienāc uzraxti 0 Unknown 181 2019 January 15 21:36
Unknown
Mīlu vīriešu rokas 1 sparrowie 577 2019 January 8 01:38
Aleksejs29
...