Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Forums

Nevaru

Nezināms
Nezināms
Publicēts: 22/05/2014 12:33
Esmu 6 meeneshus kopaa ar savu viirieti. Miilam viens otru un likaas, ka seksaa viss ir lieliski. Pirms apmeeram meenesha vinsh pateica, ka vinjam patiik anaalais sekss. Man to gan nav prasiijis. es to nevaru, jo man peec izvaroshanas, kas notika n-tos gadus atpakalj ir shuves. visu citu gribu, varu un daru vinjam. Cik svariigs ir anaalais sekss, lai attieciibas saglabaatu. vinjsh pateica ka nav svariigs un lai es nesatraucos, bet mani moka shaubas un baidos, ka agraak vai veelaak vinjsh mani saaks kraapt deel taa. lai gan nav devis pamata taa domaat.
Atbildes (5)
-1
Raksti: 1
Publicēts: 30/05/2014 12:41
ЕМУ нравится анальный секс?Предложи попробовать страпон,чтоб на собственной заднице испробовал все прелести)
Izmainīts 2014 Maijs 30 12:42
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 4/06/2014 15:48
Sveicināta...
Neesmu no tiem kas īpaši sniedz padomus,bet vedos no savas pieredzes-ne viss ir sexā labs ja to pats nevēlas,it sevišķi kas attiecas uz anālo seksu tur tā nemaz tānevar ir jāmàk sniegt citam baudu ja to namāk tad sanāk čābīgi.Esmu pats ar izbaudījis ka sniedz to man sieviete no visāk reizēm paris ir bijušas nepatīkamas.Atkārtošos vēlriez šo lietu jāpieprot.No sākuma vari pamēģināt ar sevi vienatnē,ja patiks un gūsi baudu tad var ar pamēģinàt tàlāk..
-1
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 25/07/2014 16:15
es nevaru noticet ka vins nevar to saprast tu tacu pardzivoja tadu lietu vins dums
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 21/08/2014 22:38
Šo rakstu izdzēsa administrators, jo tika pārkāpti Foruma noteikumi.
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 30/08/2014 17:52
Šo rakstu izdzēsa administrators, jo tika pārkāpti Foruma noteikumi.
...