Registration

Striptīzs

Viena no vissavaldzinošākajām dejām ir striptīzs. Tās laikā dejotājs pakāpeniski atkailinās. Parasti to pavada atbilstoša mūzika. Ierasts, ka personu, kas izpilda šo deju sauc par striptīzdejotāju, taču to mēdz darīt arī daudz privātākās vietās partneru starpā, tā radot interesi par viena otra ķermeni. Šis ir lielisks veids, kā izrādīt savas izjūtas un emocijas. Pats labākais tajā ir tas, ka lai to paveiktu nav nepieciešams būt profesionālim. Viss var notikt intīmi, patīkami un ar baudu pat iesācēju starpā. Mūzika pārsvarā tiek izvēlēta lēna, tomēr nepārāk lēna. Mugurā parasti tiek vilkts jebkas, kas var uzbudināt partneri. Vīriešiem tās parasti ir seksīgas kleitas ar dziļu izgriezumu, apspīlēta blūze un svārki u.tml. Ir daudz eksperimentēšanas iespēju. Pēc tam viss tiek pakāpeniski un lēni vilts nost, tā iekārdinot partneri. Pati dejotāja vai dejotājs arī jūtas iekārojams to darot. Vīriešiem sevišķi patīk, ja sievietes tēlo skolniecītes vai biznesa sievieti, kas grib iegūt baudu. Papildus tiek izmantoti dažādi aksesuāri – brilles, kaklasaite, cepure, zeķubikses, siksna, augstpapēžu kurpes. Daudz neierastāki un vienlīdz lieliski var būt arī garie cimdi un spalva. Uz kaila ķermeņa jauki izskatās arī dažādas rotas. Kā viens no spēles veidiem ir istabas vidū novietot krēslu, kur sēdēt otram partnerim un dejojot ap to, iekārdinot vēl vairāk. Ir daudz un dažādu citu metožu, kā sniegt lielisku deju. Interneta portāls ir viena no vietām, kur apmainīties ar paveikto un sniegt ierosinājumus citiem.

Kāpēc Jums vajadzētu reģistrēties?

Ir tikai dabiski, ka katrs vēlas sniegt un izbaudīt to labāko. Cilvēki, ar kuriem iespējams sazināties interneta portālā, būs lielisks risinājums dažādu noderīgu lietu apmaiņai. Piereģistrējoties var iepazīties ar jauniem lietotājiem, kuriem ir līdzīgas intereses ne tikai no Latvijas, bet arī no citām pasaules vietām. Vietne satur arī dažādus albumus un video, kurus arī pats lietotājs var brīvi pievienot. Forums ir viena no labākajām vietām, kur dalīties ar pieredzi un saņemt dažādus viedokļus par konkrētu tēmu. Karstajā līnijā reģistrēts lietotājs var arī bez papildus maksas ievietot sev svarīgu sludinājumu, tādējādi atrodot meklēto daudz ātrāk. Web Cam iespēja sniedz redzēt seksīgas meitenes kustībā, tādējādi ļaujot justies daudz brīvāk un drošam, ka viss ir pa īstam. Speciālā meklēšanas sistēma arī lieliski palīdz atrast interesējošās personas daudz ātrāk. Kad tas ir izdarīts, var vienoties arī par dažādiem pasākumus. Kā viena no pieaugušo izklaidēm var būt tas pats striptīzs. Katrs būs aizrautīgs, kā arī ieinteresēts daudz intīmākās izklaidēs. Tas ir lielisks veids, kā ar interneta portāla palīdzību iegūt dažādus risinājumus jaunas pieredzes un emociju gūšanai.

I'm/We're a:      
Username:
Password:
Password should consist of min 6 characters.
Confirm Password:
Email:
Your email is needed if you forgot your pssword
(email will be used to resend pasword if you forget it)
Birth Date:   
Country:
State / Region:
City:
I'm Searching for:                
  Terms and Conditions
  I agree that my personal data would be collected in portal data base and used for information and advertising e-mails and SMS. I confirm that i'm 18 years old.

Online Help

MSN: info@clubx.lv
Skype: info_clubx.lv
Tel.: +37128155415
Mon-Fri 10am – 6pm

Striptīzs - FORUMS

  Subject Total Replies Author Total Views Last Message
Sekss ar draudzenes vīru 1 mssexi 37 2019 February 16 10:45
Boss8800
))) 3 Golaja_devo4ka 8790 2019 January 28 12:28
Vorobei
Sekss ar citu 3 hilareey 1031 2019 January 28 12:27
Vorobei
Kuni 0 abrabon 196 2019 January 25 22:41
abrabon
iwju devuwku 0 Apofioz 234 2019 January 19 00:40
Apofioz
...