Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Forums

Ar viresnem merginom , moterim :) patinka jaunesni ?

Nezināms
Nezināms
Publicēts: 8/04/2009 20:42
Ar viresnem merginom , moterim :) patinka jaunesni ? laukiu idomiu ir ivairiu atsakymu gal net ir pasiulimu :D
Atbildes (13)
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 9/04/2009 00:55
Na man asmeniskai nelabai :)
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 22/04/2009 09:13
o man visiskai nepatinka,as noriu buti sexy moteris o ne sexy mama
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 6/06/2009 23:49
Na, o kodel gi ne... :) kazkada buvau ir as nusiteikusi pries jaunus vaikinus.. bet kartais jaunesni vaikinai buna daug saunesni uz bendraamzius.. Ir protelio kai kurie turi, ir zaismingi, ir seksualus :)))
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 12/06/2009 18:54
Aciu LINUCIUK,prajuokinai nerealiai,nejaugi tu jau skaitai save prie vyresniu:-)mergyte,dziaukis gyvenimu jis tau tik prasideda:-)bucka
Raksti: 4
Publicēts: 2/07/2009 19:04
[quote='b00m']Ar viresnem merginom , moterim :) patinka jaunesni ? laukiu idomiu ir ivairiu atsakymu gal net ir pasiulimu :D[/quote]
As galvoju kad tu negali susirast merginos todel ieskai vyresnes, nes manai kad jos gundysis ant jaunesnio, pripazink tai tiesa.
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 5/07/2009 00:55
Nesutinku, gal zmogus negauna is bendraamziu to ko nori. Ir iesko viresneme tarpe. Bet kaip matau ce daug merginu nusiteikusiu pries tai.
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 21/07/2009 17:33
paprasciausiai jauniems idomu gali buti su vyresnemis o vyresnem su jaunesniais, juk ne sutuoktiniu sitame tinklapyje iesko visi o nuotykiu, judesio ten ir panasiai
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 24/07/2009 19:21
kodel visai idomu, turejau vaikina penkeriais metais jaunesni. Kartu isdraugavom daugiau kaip metus, sexas buvo nuostabus. tiesa, apart sexo nieko bendro nebuvo...
Raksti: 25
Publicēts: 25/07/2009 20:46
[quote='b00m']Ar viresnem merginom , moterim :) patinka jaunesni ? laukiu idomiu ir ivairiu atsakymu gal net ir pasiulimu :D[/quote]


O buvo taip...............
Nusiteikusi as save jaunesnius vaikinukus ir busiu ,bet pasakysiu atvirai ,buvo ir jaunesni vaikinukai
sakau ,nusipjausiu pirstus jai dar karta su jaunesniu uz save permiegosiu as
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 26/07/2009 12:05
[quote='linuciuke']Na, o kodel gi ne... :) kazkada buvau ir as nusiteikusi pries jaunus vaikinus.. bet kartais jaunesni vaikinai buna daug saunesni uz bendraamzius.. Ir protelio kai kurie turi, ir zaismingi, ir seksualus :)))[/quote]
Deja tavo bendraamziai dazniausiai vis dar priklauso teslagalviu kategorijai [c9] Nekalbant jau apie jaunesnius. Is ju tik vienas kitas gal butu vertas rimtos moters demesio
Raksti: 25
Publicēts: 26/07/2009 14:43
[quote='sarhanas77']Na, o kodel gi ne... :) kazkada buvau ir as nusiteikusi pries jaunus vaikinus.. bet kartais jaunesni vaikinai buna daug saunesni uz bendraamzius.. Ir protelio kai kurie turi, ir zaismingi, ir seksualus :)))
Deja tavo bendraamziai dazniausiai vis dar priklauso teslagalviu kategorijai [c9] Nekalbant jau apie jaunesnius. Is ju tik vienas kitas gal butu vertas rimtos moters demesio[/quote]



TAIP KAIP IR VYRESNI VYRAI
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 26/07/2009 19:03
Yahoo, o tu save laikai rimta moterimi? [f85]
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 29/07/2009 08:15
Gal biski ir ne i tema,bet kar yra nerimta arba rimta moteris?ka man daryt jei gamta man davė per daug jautru kuna ir siaubingai dideli sexo troskima,visur kitur as dalykiska,rimta moteris,taciau...kiek galima tramdyt ugni jei ji negesta,belieka maloniai laukt kol uzges pati:-)taciau tramdyt saves ir vien todėl laikyt save nerimta,tikrai nesiruosiu
...