Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Forums

Pārtrauktais dzimumakts

Nezināms
Nezināms
Publicēts: 15/07/2009 10:25
Cik daudzi no Jums to pielieto?
Kāpēc Jūs to izvēlaties?
Atbildes (6)
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 15/07/2009 17:05
Tad jau labaak vispaar virsuu neliist [f10]
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 17/07/2009 10:04
Noteikti atbalstu tos džekus, kas izvēlās prezervatīvus. Jo kā nekā viņi palīdz izsargāties no dažādām slimībām, un nevēlamas grūtniecības. Jo šī saita lietotāji noteikti nav nopietno attiecību piekritēji. Tāpēc, vēl jo vairāk vajadzētu pie tā piedomāt.
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 25/07/2009 20:53
TA IR KATASTROFA. Ja prezervativs it ka jau labs, tikai vai esat meginajusi nomazgat kajas nenovelkot zekes???
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 7/08/2009 09:51
Atklāti sakot....ar patstāvīgu partneri var arī bez prezervatīva. Vienas nakts sakaros gan to neatļautos. Un ja vīrietis apgalvo, ka izjūtas labākas bez....nevaru piekrist. Pēc būtības viss tas pats. Ja savā galvā izdomāsi, ka bez prezervatīva ir labāk...tad protams ar to būs diezgan grūti. Bet jebkurā ziņā viss atkarīgs no pašiem cilvēkiem, un seksa.
Ar...bez prezervatīva, neko nemaina...ja nu vienīgi izsargāšanās no slimībām, bērna, utt.
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 14/09/2009 23:52
Biju šodien pie urologa, pajautāju viņam par pārtraukto dzimumaktu, viņš teica, ka tas ir ļoti kaitīgi vīrieti, jo tanī brīdī tur ir ļoti liels spiediens, kas plēš kanāla sieniņas utt. Un tā laika gaitā var iedzīvoties kautkādās slimībās utt.
Nezināms
Nezināms
Publicēts: 28/01/2010 23:19
MAn ir pastāvīgs partneris. Abi esam vienojušies par to, ka lietojam prezervatīvus, jo pēcnācējus nevēlamies, savukārt ikdienas deva ar hormonālajām tabletēm ne man, ne viņam nešķiet, kaut kas tāds, kas dara labu organismam.
Pārtrtauktais dzimumakts ir briesmīgs!!!! Tad nudien labāk nemaz nesākt. Tas ir tāpat kā izslēgt labu filmu, kaut kur pa vidam. Ne man labi, ne partnerim labi...brrrrrr
...