Nesavienojamas lietas sievietei

woman-working-in-the-office

Varbūt kādam tas ir pārsteigums, varbūt jau zināms fakts, bet sievietēm nav savienojamas divas lietas, tas ir darbs un attiecības. Turpretīm vīrietim, tas ir pilnīgi normāli.

Zinātnieki ir nākuši klajā ar faktu, ka sievietes ir mazāk apmierinātas ar savu darbu, kā vīrieši.

Aptaujā piedalījās 670 darba ņēmēji, kā rezultātā noskaidrojās, ka ar savu darbu ir apmierināti 25% vīriešu un tikai 8% sieviešu. Attiecīgi, vīrieši ir laimīgāki mājās, jo spēj veiksmīgi apvienot savu karjeru ar ģimenes dzīvi.

Bet ir jāņem vērā svarīgs fakts, ka par spīti tam, ka sievietes strādā tikpat daudz kā vīrieši, pārrodoties mājās, viņām vēl ir papildus jāstrādā arī mājās, piemērām, jāgatavo ēst, jāmazgā drēbes, jātīra māja, utt.

Gandrīz 87% aptaujāto sieviešu apgalvoja, kā šāds disbalans starp darbu un māju rada veselības problēmas – stress, galvassāpes, krampji, svarā pieņemšanās un depresija.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X