Romantiskas jūtas – draudzības beigas?

Happy-Friendship-Day-Couple-Romantic-Photo

Sen jau par to runā, ka sieviete un vīrietis nevar būt tikai draugi. Daži apgalvo, ka tā nav taisnība, bet lielākā daļa uzskata, ka uzturoties kopā ilgstoši ar vienu un to pašu cilvēku, nevar iztikt bez jūtām. Ko darīt, ja tas ir pieņemams tikai vienai personai?

Ja labs tavs draugs, pēķšņi, kādu dienu paziņo, ka grib kaut ko vairāk no šīm attiecībām – šāda situācija abiem var kļūt dīvaina. Ko darīt, ja piedāvājums, pāriet daudz intīmākās attiecībās, tev nešķiet pievilcīgi?

Esi tieša

Līdzko, ir izteikts piedāvājums kļūt vairāk par draugiem, tā vairs nav un nebūs draugu būšana. Lai arī cik censtos vienkārši komunicēt, gan viņa, gan tev pašai būs iekšā tā apziņa par simpātiju. Iespējams, tu sev nemanot, devi kādus signālus, un tas mudināja viņu vēl jo vairāk censties. Vislabākais veids, kā to atrisināt, apsēsties un visu izrunāt. Sarunai ir jābūt tiešai, skaidrai, neatkāpjoties no savas nostājas. Šāda veida sarunai ir jabūt vienai vienīgai, kas noliks visus punktus uz „i”, un vairs neradīsies lieki jautājumi.

Neatbildi uz jautājumu „Kāpēc?”

Parasti, kad tiek uzdots jautājums „Kāpēc?”, cenšamies izvairīties no atbildes. Jo uz šādu jautājumu ir grūti atbildēt. Jo ja radīsi atbildi uz šo jautājumu, tas dos iespējas cilvēkam censties mainīties, un labot esošo situāciju, lai varbūt nākone tomēr būtu kopīga. Un tu to nevēlies. Lai arī cik labi tev ar viņu ir kopā, tomēr nekādu romantisku jūtu tev pret viņu nav un nevar būt.

Vai tu esi pārliecināta, ka gribi palikt draugos?

Tev priekš sevis ir skaidri jāsaprot, vai patiešām vēlies ar viņu palikt draugos. Vai apzinoties vņa jūtas pret tevi, spēsi noturēt šo draudzības vilni, un vai viņam tas izdosies? Ja jūs abi neizjūtat diskomfortu, tad iespējams šo draudzību var turpināt, un aizmirst kā neveiklu momentu. Bet parasti, draudzība vairs nenoturas un izjūk. Tu nedrīksti justies iegrožota meklējot komunikāciju ar citiem cilvēkiem. Tu nedrīksti ne par ko justies vainīga.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X