Runāt mīlestības valodā

couple-love

Katrs vēlas stabilas, mīlošas un ilgstošas attiecības. Nevienam nav noslēpums, ka, lai tādas iegūtu, attiecības ir jākopj. Uzzini, kā runāt mīlestības valodā.

Idejas “Piecas mīlestības valodas” autors ir Gerijs Čepmens, un grāmatnīcās var iegādāties viņa grāmatu par šo tēmu. Kāpēc ikvienam būtu svarīgi apgūt piecas mīlestības valodas? Nereti ar cilvēkiem, kurus mīlam, mums neizdodas runāt vienā valodā – rodas pārpratumi, mēs otru nesadzirdam, gribam, lai tas otrs uzzmin mūsu sajūtas un kādā brīdī savstarpējā saikne zūd. Apgūsti vienkāršas, bet tik nozīmīgas piecas mīlestības valodas, lai pārvērstu savas attiecības uz visiem laikiem.

Apliecinājuma vārdi

Nevienam vairs nav noslēpums, ka jebkuru labu attiecību pamatā ir runāšana – un runāšana ļoti plašā nozīmē. Pirmkārt, ir jāstāsta par savām emocijām. Nevienam nav ar maģiju jānodarbojas, lai uzzinātu Tavas iekšējās izjūtas. Otrkārt, vārdi ir spēcīgs ierocis, ar ko vari izrādīt savas emocijas mīļotajam cilvēkam katru dienu. Saki komplimentus, uzmundrini, iedrošini, dāvā drosmi, mierini, lūdz piedošanu, atrisini domstarpības, izsaki pateicību, palūdz, apbrīno – iespējas, kā vari paust apliecinājuma vārdus, ir neierobežotas.

Kopā pavadīts laiks

Laiks ir dārgākais, ko varam dot otram cilvēkam. Arī šai gadījumā laiks ir domāts plašā nozīmē. Pirmkārt, veltīt laiku ikdienas lietām, piemēram, kopā paēst vakariņas un pārrunāt dienā notikušo. Otrkārt, izplānot kopīgas aktivitātes brīvajā laikā. Būtiski ir otram veltīt savu laiku ar nedalītu uzmanību, kas nozīmē, ka par blakus lietām ir jāaizmirst.

Dāvanas

Ar dāvanām nebūt nav domāts, ka katru nedēļu jānāk mājās ar briljanta gredzeniem, ceļojumu biļetēm un dāvanu kartēm veikalos. Dāvana ir taustāms mīlestības apliecinājums, ar kuru tu atgādini, ka iedomājies, atcerējies, vēlējies pārsteigt un iepriecināt. Tava dāvana var būt jebkas – kaut vai atzīšanās mīlestībā zīmīte kabatā. Galvenais ir izrādīt savu uzmanību un apliecināt, ka domā par otru arī tad, kad viņš to negaida.

Mīlestības darbi

Ar mīlestības darbiem ir domāti visi mājas darbi un rūpes var vidi, kurā dzīvojat. Bieži vien pāri sadala savus pienākumus, par ko katrs rūpēsies, kas arī ir veiksmīgākais risinājums, bet nereti daži mēdz iedomāties, ka nekādi darbi mājas uz viņiem neattiecas. Rūpēm par māju un apkārtējo vidi jābūt abpusējām, un abiem ir jāvēlas savu kopīgo dzīvesvietu padarīt par labāko vietu uz pasaules.

Pieskārieni

Bez pieskārieniem nav iedomājamas nevienas attiecības. Neskaitāmi zinātnieki ir izvirzījuši dažādas teorijas, cik daudz reizes dienā jāapskaujas, cik mūsu emocionālā veselība ir attīstītāka, kad viens otru glāstam un samīļojam, kā apskāvienu ietekmē izdalās laimes hormons utt. Nemēģināsim mīlestību izmērīt, tikai runāsim pieskārienu valodā, cik vien bieži iespējams.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X