Saderība – atslēga uz laimi

Couple holding hands in field, looking at horizon

Bieži tiek runāts par to, cik svarīgi attiecībās ir abu partneru saderība, kas ir pamats laimīgai dzīvei.

Saderība ir, kad diviem cilvēkiem ir vienādi sapņi, mērķi un sasniegumi. Katrām attiecībām ir jāvirzās uz kopīgu izaugsmi. Ja divi cilvēki nav viens vesels, tad agrāk vai vēlāk, dzīves laikā nāksies saskarties ar nopietnām problēmām.

Tas nenozīmē, ka jābūt identiskiem domāšanā un uzvedībā, bet lai skatījums uz to būtu līdzīgs. Ja cilvēki ir pārāk atšķirīgi, rodas neizbēgami konflikti. Pie šādiem nosacījumiem ir grūt veidot harmoniskas attiecības.

Mīlestībai un sapratnei ir jāiet roku rokā.  Tikai tā attiecības un mīlestība var augt. 10 – 20% laulības pajūk, jo jau pašā attiecību sākumā partneri ir pārāk atšķirīgi.

Ja divi cilvēki skatās vienā un tajā pašā virzienā, un ir vienāds skatījums uz kopīgo dzīvi, viņi dabīgi iet roku rokā, motivējot viens otru. Tas pats ir nepieciešams, lai noturētu kaisli un dzirksti attiecībās. Protams, tikai un vienīgi laiks ir rādītājs tam, izdosies vai neizdosies šī savienība.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X