Sievietes šarma noslēpumi

Charming-woman-in-a-cafe

5 īpašības, kas norāda uz to, ka esi seksīga, gudra, jautra, vienkārši perfekta.

  • Kontrolē gudri

Vīriešiem nepatīk sievietes, kas pārņem kontroli. It sevišķi, ja tas notiek draugu priekšā. Pazemojoši ir tad, ja sieviete nobļaujās „Esi reiz vīrietis!” Vīrietim patīk valdonīgas sievietes, bet apkārtējiem neuzkrītošas. Visvairāk vīriešiem patīk, kad sievietes uzņemas vadību gultā.

  • Esi rotaļīga

Neatkarīgi no tā cik grūta diena, un cik bieži esi kritusi un cēlusies no jaunai, saglabā pozitīvismu. Smaidi, un centies neizgāzt savu negatīvismu uz mīļoto. Mazāk spēlē galda spēles, vairāk rotaļājies guļamistabā. Esi ar izdomu! Spēlējat pārģērbšanos. Vīrietis tev neteiks priekšā, kā pārģērbties un ko darīt, bet viņš noteikti būs patīkami pārsteigts, ja uzņemsies iniciatīvu.

  • Liec vīrietim gaidīt

Piemēram, iepērkoties veikalā, sievietēm vajag daudz laika, lai izvēlēties sev tīkamo apģērbu, aksesuāru. Tomēr, dažkārt gaidīšana ir tā vērta, jo ar apdomu izvēlēts apģērbs priecēs ne tikai vīrieša acis, bet sniegs lielisku priekšspēli guļamistabā.

  • Neesi vulgāra

Vīriešiem patīk seksīgas sievietes, bet parasti starp seksīgu un vulgāru uzvedību ir ļoti trausla robeža. Ikdienā centies būt piezemētāka, bet guļamistabā vari atļauties būt vulgāra. Bet atceries, esi tādā tikai un vienīgi sava partnera priekšā, citu acīm tas nav jāredz.

  • Negaidīti palutini

Visi vīrieši paniski baidās no rutīnas, tādēļ liela daļa aizmūk prom pie jaunākām sievietēm. Tāpēc, esi no tām, kas sakustina ikdienu, un sniedz negaidītus pārsteigumus. Itsevišķi tas attiecas uz seksu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X