Vai var pastāvēt harmoniskas attiecības bez seksa?

family-m_3409581b

Amerikā veiktajā aptaujā noskaidrojās, ka sievietes, kurām ir divi bērni vai vairāk, ir neapmierinātas ar savu seksuālo dzīvi.

Lielākā daļa sieviešu (59%), kurām ir vairāki bērni, uzskata, ka ir ieguvušas pietiekami lielu pieredzi seksuālajā dzīvē, un zina visu par seksu. Toties vīrieši, kam ir vairāki bērni, šo viedokli dalīja tikai 48%.

Aptaujā piedalījās abi dzimumi, vecumā no 18 – 65 gadi. 24% sieviešu bija neapmierinātas ar savu seksuālo dzīvi. Vecuma grupā 18 – 29 gadiem – 12%, 30-44 gadi – 20%, un tiem, kam vairāk par 65 gadiem – 17%. 56% mātes apgalvoja, ka ar gadiem viņu libido pavājinās. Vīriešiem 46% gadījumu. Tāpat, tika noskaidrots, ka 72% vīriešu un 48% sieviešu, nodarbojoties ar seksu, fantazē par kādu citu.

Aptuveni 48% vīriešu, un 13% sieviešu, kurām ir vairāk kā 45 gadi, sūdzējās, ka viņu partneri /es nav tik ieinteresēti/as seksā, kā viņām/iem to gribētos. 59% vīriešu un 69% sieviešu, uzskata, ka var pastāvēt harmonija attiecībās, pat ja sekss vairs nav tik aktuāls.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X