Guļamistabas nokrāsas labākam seksam

Couple-sleeping-595x335

Mēbeles, sienas, aizskari – lietas, kas var nomierināt, uzbudināt, vai iedzīt stresā. Guļamistabas interjeram ir ļoti liela nozīme. Tāpēc, pirms iekārto savu guļamistabu, palūdz eksperta padomu. Tikmēr mēs mazliet pastāstīsim par par krāsām un to nozīmi jūsu vidē.

Salātzaļa krāsa

Krāsa, kas nomierina un noņem pārāk lielu uzbudinājumu. Cilvēkiem, kam ir tieksme iet pa kreisi, vai ir pārāk liela nepieciešamība pēc seksa, guļamistabā jābūt ir vismaz vienam salātu krāsas tonim.

Smaragda sarkana krāsa

Cilvēkiem, kuri seksā ir zaudējuši kaisli, ieteicams izvēlēties šo krāsu. Tā mudina uz izvirtībām, seksuāliem eksperimentiem un fantāziju realizēšanu.

Zaļa un zila krāsa

Ja abi partneri strādā fizisku darbu, tad ieteicamā krāsa ir zaļa. Ja garīgu darbu – zilā krāsa.

Oranža krāsa

Cilvēkiem, kam ir liekais svars, guļamistabā nav ieteicama oranža krāsa. Tā veicinās trauksmainu nakti, kas neļaus aizmigt, un veicinās pastaigu līdz ledusskapim.

Zelta krāsa

Partneri, kuriem šķiet, ka zaudē kontroli pār attiecībām, istabā melns ar zeltu, to ātri atgūs atpakaļ.

Purpura krāsa

Ja partnerim/ei ir problēmas ar iesaistīšanos seksuālajā dzīvē, pietiek vien ar purpura krāsa aizskariem, vai paklāju, lai piedotu asumiņu attiecībām. Nedaudz pieklusināta gaisma un aiziet!

Brūna krāsa

No šīs krāsas ir jāizvairās, jo tā padara cilvēkus vecākus nekā patiesībā ir, un attiecīgi viņi arī tā jūtas.

Trīs krāsu kombinācija

Mūsdienās cilvēkiem patīk eksperimentēt. Tas attiecas arī uz dzīvokļa interjeru. Tagad ir ļoti populāri veidot kontrastus, un izmantot izstabu krāsojumā dažādus toņus. Šāda veida izmaiņas ir ieteicamas pāriem, kas ir precējušies jau vairākus gadus. Tas piedos jaunu asumiņu attiecībām.

Violeta krāsa

Cilvēkiem, kuri ir noguruši no ikdienas steigas un stresa, ir jāierīko violeta guļamistaba, jo tā rada spirituālu vidi, kas nomierina.

Tumši zila un dzeltana krāsa

Partneriem, kam ir nosliece uz strīdēšanos, istabā nav ieteicama gaiši dzeltana, oranža un spilgti sarkana krāsa. Tā vietā labāk izvēlēties tumši zilu vai tumši dzeltenu krāsu.

Balta krāsa

Pāriem, kam ir grūti aprast vienam ar otru, ieteicams izdekorēt istabu baltā krāsā ar zaļiem krāsu elementiem un svaigiem ziediem.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X