Ieteikumi vīrietim, kā uzlabot seksa kvalitāti

95

Nav noslēpums, ka sports padara veselīgāku. Bet vai zināji, ka sports uzlabo arī seksa kvalitāti? Trenējoties 3-4 reizes nedēļā var uzlabot izturību un elastību.

  1. Svarcelšana

Svarcelšana apgādā ķermeni ar testosteroniem, kas uzlabo dzimumtieksmi. Svarcelšana nostiprina krūšu un rokas muskuļus, tādējādi palielinot izturību gultā, daudzveidīgākam seksam. Ārsti iesaka pacilāt svarus, vien tādēļ, lai uzlabotu libido.

  1. Kēgela vingrinājumi

Jā, tie ir svarīgi ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Tie ir īpaši noderīgi vīriešiem ar priekšlaicīgas ejakulācijas problēmām. Vingrinājumi var norisināties sekojoši: urinēšanas laikā, mēģiniet urinēšanu noturēt 10 sekundes, tā dariet katru reizi. Mēģinot tikai vien ar muskuļu palīdzību, piepacelt locekli, un noturēt uz 10 sekundēm. To atkārtojiet. Līdz brīdim, kad jūtat vieglu nogurumu.

  1. Joga

Tiem, kas vēlas mazliet atslābināties, joga ir labākais vingrinājums. Seksa eksperti apgalvo, ka joga palīdz uzlabot, izturību, elastību un dzimumdzīvi.

  1. Neliela pastaiga

Hārvardas Universitātes pētnieka mēģināja rast atbildes, uz to, kas uzlabo seksa kvalitāti. Pētījumā tika iesaistīti 30,000 cilvēku, un rezultātā atklājās, ka dzimumdzīvi uzlabo, pastaigas svaigā gaisā. Staigāšana uzlabo asins cirkulāciju, tādējādi mazinot erekcijas problēmas. Šādas pastaigas, atslābina ķermeni un rada noskaņu.

  1. Peldēšana

Pusotra stunda peldes 3 reizes nedēļā uzlabo noturību.

Pamēģiniet vismaz vienu no augstāk minētajiem vingrinājumiem, un rezultāti būs garantēti. Ne tikai muskuļi tiks nostiprināti, bet partnere būs ļoti pateicīga.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X